Wystartował program poleceń w Getin Banku! Do zdobycia 100 zł dla obecnych i 50 zł dla nowych klientów za każde polecenie!

Program poleceń Getin Banku!
Programy poleceń są dostępne w wielu bankach. Przykładem może być opisywany przeze mnie program poleceń w Banku Millennium. Od kilku dni polecać konta znajomym i rodzinie mogą klienci Getin Banku. Za każde skuteczne polecenie bank płaci 100 zł osobie polecającej oraz 50 osobie poleconej. Dodatkowo obecni klienci będą premiowani, aż za 5 pierwszych poleceń, co oznacza, że każdy może zdobyć nawet 500 zł! Dodatkowo krótki okres karencji dla „starych” klientów oznacza, że osoby, które były klientami „zielonych” w przeszłości znów mogą założyć tam konto zgarniając przy okazji premię 😉

Kto może skorzystać z oferty?

Osobami polecającymi w programie poleceń mogą być obecni pełnoletni klienci Getin Banku, którzy posiadają w nim konto osobiste prowadzone w złotych. Dodatkowo nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu produktów własnych oraz należy wyrazić  i utrzymać w całym okresie promocji zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Natomiast osobami polecanymi mogą zostać nowi klienci, rozumiani jako osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku na dzień 3 sierpnia 2018 r. Tym samym okres karencji jest tutaj baaaardzo krótki! Warto zaznaczyć, że nowi klienci po założeniu konta będą mogli wygenerować własny kod polecający i samemu polecać ofertę innym.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest przede wszystkim zapisanie się przez obecnego klienta banku do programu poleceń i wygenerowanie indywidualnego kodu polecenia. Można to zrobić w oddziałach banku i telefonicznie, choć najłatwiej będzie to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną banku. Po otrzymaniu kodu można już przekazywać go innym osobom,  które są zainteresowane założeniem konta. Osoby polecone wystarczy, że złożą wniosek o założenie konta z podaniem otrzymanego kodu polecenia i na jego podstawie zawrą umowę o prowadzenie rachunku. Składając wniosek nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu produktów własnych oraz trzeba wyrazić zgodę na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody. Samo złożenie wniosku o konto może nastąpić w dowolny sposób np. w oddziale banku lub przez Internet.
 

Jakie warunki należy spełnić żeby otrzymać nagrodę?

Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty wystarczy, że spełnią jeden prosty warunek. Konieczne jest zapewnienie na nowootwarte konto wpływu w wysokości min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywacji konta. Wpływ może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank. I to tyle! Obecni klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście trzeba pamiętać by do dnia wypłaty nagrody być posiadaczem aktywnego konta oraz nie wycofywać wspomnianych wcześniej zgód marketingowych.
 

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Osoby polecające po spełnieniu warunków oferty otrzymają 100 premii (dodatkowe 23 zł zostanie odprowadzone przez bank na rachunek Urzędu Skarbowego), a osoby polecane 50 zł (premia ta nie jest opodatkowana). Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Co ważne obecni klienci otrzymają premię za pierwsze 5 skutecznych poleceń, więc zdobyć mogą w sumie nawet 500 zł! Nowi klienci po założeniu konta mogą wygenerować własny kod polecający i tym samym zgarniać kolejne premie za skuteczne polecenia.
 

3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 200 tys. zł i 3,5% dla kwoty do 10 tys. zł!

Premia z programu poleceń to nie jedyna korzyść jaką można zyskać zakładając konto osobiste w Getin Banku. Wszystkich oszczędzających z pewnością zainteresuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Te wynosi 3% w skali roku do kwoty nawet 200 tys. zł przez 92 dni! Szczegółowe prześwietlenie tej akcji przedstawiłem w tym wpisie. Dodatkowo jeśli zapewnimy stały wpływ wynagrodzenia, to zyskać możemy oprocentowanie 3,5% do kwoty 10 tys. zł przez 12 miesięcy! Szczegóły tej akcji opisywałem w tym wpisie.
 

Konto Proste Zasady – prześwietlenie oferty

Konto Proste Zasady, które należy założyć w ramach promocji ma bardzo jasne i moim zdaniem uczciwe zasady opłat i warunków zapewniających bezpłatność jego użytkowania. Prowadzenie konta jest darmowe dla osób do 26 roku życia, a dla starszych nic nie kosztuje pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (inaczej 8 zł). Natomiast karta debetowa do rachunku jest bezwarunkowo darmowa niezależnie od wieku 🙂 Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *