Wygraj nawet 100 000 zł w Blikomanii!

Wystartowała blikomania!
Chociaż na blogu skupiam się na promocjach, które dają pewną i gwarantowaną premię po spełnieniu określonych warunków, to czasami opisuję również akcje, w których nagroda, choć nie jest pewna, to jednak bardzo atrakcyjna. Tym bardziej, że spełnienie jej warunków jest banalnie proste. Tak było w opisywanej przeze mnie loterii VISY, gdzie wygrać można jeden z  42 dwuosobowych wyjazdów na mistrzostwa świata w Rosji i tak jest w Blikomanii. Tutaj zdobyć można nagrody pieniężne o wartości 100, 1000 a nawet 100 000 zł! Jakie są warunki akcji? O tym dowiesz się w dalszej części wpisu!

Kto może skorzystać z akcji?

Z uwagi, iż loteria wymaga transakcji dokonywanych BLIKIEM to wziąć w niej udział mogą osoby, które, są klientami banków, które taką usługę udostępniają oraz posiadają niezbędną aplikację mobilną. Na ten moment BLIKA udostępniają: Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., BZ WBK S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., PKO Bank Polski S.A. (w tym Inteligo), BGŻ BNP Paribas S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A. W regulaminie loterii jest też informacja, że będą w niej mogli wziąć udział również klienci Banku Pekao S.A. oraz Credit Agricole S.A., po tym jak banki te udostępnią BLIKA, co planowane jest w najbliższym czasie. Pozostaje tylko trzymać kciuki by zdążyły wdrożyć tę funkcję przed końcem loterii 🙂
 

Jak wziąć udział w loterii?

Jeśli jesteśmy klientami jednego z wyżej wymienionych banków to nie pozostaje nam nic innego jak zarejestrować się w loterii poprzez stronę internetową Blikomanii. W formularzu musimy podać swoje imię, nazwisko, adres mailowy, PESEL, numer telefonu i wskazać z aplikacji mobilnej jakiego banku będziemy korzystać. Podane dane powinny być zgodne z danymi podanymi w Twoim banku. Jeśli ktoś jest klientem kilku banków, to może zarejestrować każdą z posiadanych aplikacji mobilnych jako osobne zgłoszenie do loterii. Po rejestracji wystarczy już tylko dokonywać transakcji BLIKIEM 🙂
 
Zgodnie z regulaminem loterii pod uwagę będą brane:

W Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK wykonane w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa (…)

 
W akcji uwzględniane będą transakcje wykonane od 6 kwietnia do 31 maja 2018 r. Samych transakcji nie trzeba rejestrować w loterii!
 

Nagrody

Nagrodami w akcji są:
– 1 nagroda główna o wartości 100.000 zł
– 80 nagród pieniężnych „tygodniowych o wartości 1.000 zł” każda
– 800 nagród pieniężnych „tygodniowych o wartości 100 zł” każda
Całkowita wartość puli wszystkich nagród wynosi zatem 271.111 zł! W przypadku nagrody głównej organizator potrąci należy podatek i przekaże go na konto właściwego Urzędu Skarbowego. W trakcie trwania loterii każdy uczestnik może wygrać dowolną ilość nagród z zastrzeżeniem, że jedna transakcja BLIK upoważnia do odbioru jednej nagrody.
 

Zasady wyłaniania zwycięzców

Co tydzień, przez 8 tygodni będą prowadzone losowania. W każdym z nich będzie wyłanianych 100 laureatów, którzy zdobędą nagrodę pieniężną o wartości 100 zł oraz 10 laureatów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną o wartości 1000 zł. Dodatkowo w ostatnim z losowań wyłoniony zostanie laureat nagrody głównej o wartości 100 000 zł. Szczegółowy kalendarz losowań przedstawia poniższa tabela.
Kalendarz losowań nagród w Blikomanii
 
O wygranej organizator poinformuje laureatów mailowo w terminie 2 dni od sporządzenia listy laureatów po każdym losowaniu. Po otrzymaniu maila zwycięzca będzie miał dwa dni na odesłanie informacji na temat rachunku bankowego, na który ma być przekazana nagroda. Wszystkie nagrody przelane będą na wskazane numery rachunków bankowych do 21.06.2018 r.
 

Podsumowanie

Opisywana loteria jest dla wszystkich użytkowników BLIKA doskonałą okazją, żeby przy okazji codziennych płatności zdobyć dodatkową nagrodę pieniężną. Jeśli nie macie konta w banku udostępniającego transakcje BLIK polecam skorzystać, z której z promocji opisywanych na blogu 🙂

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *