Voucher o wartości 400 zł do Morele.net z kartą kredytową w Citi Handlowy!

400 zł na Morele.net z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Powraca promocja darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy z premią w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów należących do grupy Morele. Same warunki akcji są zbliżone do innych, aktualnie trwających promocji Citibanku, w których czeka 400 zł do sklepów Biedronka lub 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, także każdy może wybrać sobie taką nagrodę jak mu pasuje 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto min. 2500 zł

Co istotne posiadanie innych produktów w Citi Handlowy nie wyklucza Cię z udziału w opisywanej akcji!

Czytaj także: 200 zł w gotówce z kontem 360° w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Promocja trwa do 13 grudnia 2019 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: 50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele!

Do zgarnięcia nagrody w postaci voucheru do wykorzystania w jednym ze sklepów grupy Morele potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Następnie, również do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 1500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę we wrześniu 2019, transakcje kartą należy wykonać do końca grudnia 2019.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

 • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • Transakcja w urzędzie pocztowym,
 • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Informacja o przyznaniu nagrody oraz sam voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów grupy Morele zostaną wysłane w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji. Czyli im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej dostaniesz nagrodę. Sam voucher będzie ważny do 31.08.2020 r. i trzeba będzie go wykorzystać jednorazowo. Voucher można wykorzystać na dowolne zakupy w jednym z następujących sklepów:

 • morele.net – sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV
 • hulahop.pl – zabawki i produkty dziecięce
 • amfora.pl – perfumy i kosmetyki
 • pupilo.pl – artykuły dla zwierząt
 • budujesz.pl – artykuły budowlane i narzędzia
 • digitalo.pl – książki, muzyka i filmy
 • motoria.pl – artykuły motoryzacyjne
 • sklep – presto.pl sport i turystyka
 • ubieramy.pl – odzież, obuwie i dodatki
 • meblujesz.pl – dekoracja i aranżacja wnętrz

Czytaj także: Optymalizacja podatkowa – co to jest IKE?

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

W promocji można wyrobić wyłącznie kartę Simplicity i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to chyba jedyna na rynku karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu użytkowania karty nie poniesiecie żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów ? Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *