Voucher 300 zł do wykorzystania na Allegro.pl za założenie karty kredytowej w Citibanku!

300 zł na Allegro.pl za kartę w Citibanku!
Citibank należy do grona banków, które najczęściej i najhojniej premiują nowych klientów. Właśnie pojawiła się kolejna okazja by zdobyć voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Warunkiem jest założenie darmowej karty kredytowej Simplicity. Jeśli jednak zamiast vouchera chciałbyś zdobyć  żywą gotówkę, sprawdź bardzo podobną promocję, którą opisywałem tutaj. A tymczasem zobacz jak w prosty sposób zdobyć voucher na Allegro.pl!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Bank określa następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Czytaj także:  200 zł do wykorzystania w sieci Decathlon za założenie karty kredytowej w T-mobile Usługi Bankowe!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji tutaj. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę. Z wachlarza różnych kart kredytowych oferowanych przez bank polecam wybrać kartę Simplicity – tylko ona jest bowiem darmowa. Wybierając ją, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek. Pamiętaj, żeby w trakcie samego procesu wyrazić zgodę na:
– przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem;
– otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 
Promocja trwa do 31 maja 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji!
 

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl za 10 płatności kartą

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie Ci już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w terminie do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy:
– co najmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej banku lub aplikacji mobilnej;
– dokonaj 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez dwa kolejne miesiące.
Przykładowo, jeśli umowę zawrzesz w marcu to transakcje musisz wykonać w marcu i kwietniu lub w kwietniu i maju. Do końca maja również masz czas na zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Bank nie stawia nam większych wymagań odnośnie transakcji, więc mogą to być dowolne płatności zarówno w sklepach jak i w Internecie na dowolne kwoty.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Sam voucher będzie ważny 4 miesiące od daty jego otrzymania i trzeba będzie go wykorzystać jednorazowo. Na szczęście możemy dokonać kilku zakupów i zapłacić za wszystkie w ramach jednego koszyka. Voucher można wykorzystać na dowolne zakupy w serwisie. Szczegółowe zasady dotyczące wykorzystania kodów rabatowych na Allegro dostępne są tutaj.
 


A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystaj z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.
 
Przypominam również, że trwa aktualnie bliźniacza promocja Citibanku, w której można zdobyć 300 zł w gotówce. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *