Telefon LG K4 Dual SIM za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citi Handlowy!

Telefon LG K4 za kartę kredytową w Citibanku!
Citibank przyzwyczaił nas już do szerokiego wyboru promocji  związanych z założeniem całkowicie darmowej karty kredytowej Simplicity. Pojawiła się właśnie kolejna taka okazja a w nagrodę zyskać można smarfona LG K4 Dual SIM. Co ciekawe aktualnie trwa również program poleceń Citibanku, w którym zdobyć można innego smartfona od LG – model K8. Szczegółowe prześwietlenie tej promocji znajdziesz tutaj. A tymczasem zapraszam do szczegółowego opisu najnowszej promocji!
 

Kto może skorzystać z akcji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które po 1 stycznia 2015 r. nie posiadały jakiejkolwiek karty kredytowej w Citibanku. Tym samym okres karencji jest dokładnie taki sam jak w innych aktualnych promocjach karty kredytowej w Citibanku. Jeśli posiadasz lub posiadałeś inny produkt niż karta kredytowa, to możesz skorzystać z opisywanej akcji. Oczywiście należy pamiętać, że karta kredytowa to produkt, którego wydanie uzależnione jest od Twojej zdolności kredytowej. Minimalne wymagania bank definiuje następująco:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział a akcji konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dedykowanej stronie promocji dostępnej tutaj. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w promocji. Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku, który poprowadzi Cię przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Z pośród oferowanych przez Citibank kart kredytowych polecam skorzystać z karty Simplicity. Tylko ona jest bowiem całkowicie darmowa. Czas na wypełnienie formularza na stronie promocji upływa 25 lipca 2018 r.
 

Telefon LG K4 Dual SIM za 15 płatności kartą!

Po zawarciu umowy o wybraną kartę kredytową pozostaje już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy. Przede wszystkim należy co najmniej 1 raz zalogować się odo bankowości internetowej lub mobilnej banku. Drugim warunkiem jest dokonanie w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych min. 5 płatności bezgotówkowych kartą. Przykładowo jeśli umowę zawrzesz w maju to transakcje musisz wykonać w czerwcu, lipcu i sierpniu. I to tyle 🙂 Za 15 płatności na dowolne kwoty zyskujemy smartfona!
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda czyli telefon LG K4 Dual Sim zgodnie ze stroną promocji cechuje się następującymi parametrami:

Typ telefonu: Dotykowy z Rear KeyProcesor: Czterordzeniowy 1,1 GHzSystem operacyjny: Android 6.0.1 MarshmallowWyświetlacz: 5,0″ FWVGAWymiary (dł. x sz. x gr.) mm: 144,7 x 72,6 x 7,9 mmPojemność baterii (mAh): 2500 mAhDodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranemPamięć: 1 GB pamięci RAM / 8 GB pamięci eMMCAparat: Przedni: 5 MP / Tylny: 5 MPSIM: Obsługa dwóch kart SIM

 
Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana poprzez wiadomość w bankowości internetowej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Sam smartfon zostanie wysłany kurierem w ciągu 30 dni od dnia otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Sprzęt będzie objęty 24-ro miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który będzie zamieszczony razem z urządzeniem w przesyłce.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku, lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody można zdecydować co dalej zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
 

 

Pełny regulamin programu promocji dostępny jest tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.
 
Jeśli jesteś zainteresowany innymi promocjami karty kredytowej w Citibanku wystarczy, że klikniesz na etykietę Citibank lub Citi Handlowy pod tym wpisem i wybierzesz najbardziej odpowiadającą Ci okazję 🙂

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *