Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Smartfon Xiaomi Redmi 6A za kartę w Cicitbanku!

W promocjach bankowych najczęściej można zyskać premie pieniężne lub vouchery do różnego rodzaju sklepów. Są to z resztą nagrody, które są mile widziane przez większość z nas, ponieważ pozwalają zyskać dodatkowe środki lub zaoszczędzić podczas codziennych zakupów. Dziś jednak chciałbym opisać nową ofertę Citibanku, w której do zdobycia jest smartfon Xiaomi Redmi 6A! By go otrzymać wystarczy założyć darmową kartę kredytową Simplicity i spełnić kilka prostych warunków. Jakich? O tym dowiesz się z dzisiejszego wpisu!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także:  Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową Simplicity. Składając wniosek koniecznie wyraź zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej ,
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Promocja trwa do 24 kwietnia 2019 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.

Czytaj także:  Gwarantowane 200 zł w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Jak otrzymać smartfona Xiaomi Redmi 6A?

Do zgarnięcia nagrody w postaci smartfona Xiaomi Redmi 6A potrzeba jeszcze spełnić kilka prostych warunków. Przede wszystkim do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Następnie, w tym samym terminie należy wydać 1500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie na mniejsze płatności.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, klasyczne płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej promocji.

Czytaj także: Nawet 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

 Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Każdemu z uczestników, którzy spełnią warunki oferty zostanie przyznana nagroda w postaci smartfona Xiaomi Redmi 6A, 2GB/16GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45” oraz aparatem 14MP o wartości 449 zł. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, a sam smartfon zostanie wysłany kurierem na adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 60 dni od przekazania informacji o przyznaniu nagrody. Tym samym, jeśli szybciej wydasz wymaganą kwotę, to szybciej otrzymasz swojego smartfona 😉

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *