Smartfon Oppo AX7 za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Smartfon Oppo AX7 w promocji karty kredytowej w Citi Handlowy!

Bank Citi Handlowy uruchomił kolejną promocję związaną z założeniem darmowej karty kredytowej Simplicity. Tym razem do zdobycia jest smartfon Oppo AX7 w wersji 4/64 GB. Choć warunki akcji wymagają dość sporej aktywności w płaceniu kartą, to jednak mamy sporo czasu na wydanie wymaganej kwoty. A sama nagroda według banku jest warta aż 799 zł, co oznacza, że jest to oferta, w której wartość oferowanej nagrody jest najwyższa, spośród aktualnych promocji Citibanku!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: Gwarantowane 251 zł z darmowym kontem w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Promocja trwa do 20 listopada 2019 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii z kontem w Credit Agricole + 3% dla oszczędzających!

Jak otrzymać darmowy smartfon Oppo AX7?

Do zgarnięcia nagrody w postaci smartfona Oppo AX7 potrzeba jeszcze spełnić dwa warunki. Przede wszystkim do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej. Następnie, w tym samym terminie należy wydać min. 4000 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie na mniejsze płatności. Zatem kwota jaką trzeba wydać jest dość spora, ale przykładowo podpisując umowę we wrześniu, czas na niezbędne płatności upływa z końcem grudnia 2019 r. A to oznacza, że w praktyce wystarczą płatności na kwotę niewiele ponad 1000 zł miesięcznie.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, klasyczne płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej promocji.

Czytaj także: Nawet 430 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + 300 zł zwrotu za rachunki!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Każdemu z uczestników, którzy spełnią warunki oferty zostanie przyznana nagroda w postaci smartfona Oppo AX7 w wersji 4GB/64GB, z wyświetlaczem 6,2”, aparatem przednim 13MP i baterią o pojemności 4230 aMh o wartości 799 zł. Smartfon objęty będzie 24-miesiączną gwarancją producenta realizowaną na podstawie numeru IMEI. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, a sam smartfon zostanie wysłany kurierem na adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 60 dni od przekazania informacji o przyznaniu nagrody. Tym samym, jeśli szybciej wydasz wymaganą kwotę, to szybciej otrzymasz swojego smartfona ?

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

Tak jak wspomniałem we wstępie, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *