Smartfon LG K8 LTE 2017 oraz 100 zł w programie poleceń Citibanku!

Smartfon oraz 100 zł do zdobycia w programie poleceń Citibanku!
Citibank nie przestaje promować założenia u nich karty kredytowej. W najnowszej edycji  programu poleceń zarobić mogą zarówno obecni jak i nowi klienci banku. Za skuteczne polecenie zyskać można 100 zł, natomiast za skorzystanie z oferty i założenie karty kredytowej (np. darmowej City Simplycity) smartfona LG K8 2017! Chociaż nie jest to żaden z topowych modeli to zapewne dla wielu użytkowników będzie wystarczający. Jakie są zatem warunki promocji? Sprawdźmy!
 

Kto może skorzystać z akcji?

Program poleceń skierowany jest z jednej strony do obecnych klientów Citibanku czyli osób polecających ofertę innym, a z drugiej do nowych klientów, czyli osób poleconych w ramach opisywanej akcji. Z uwagi, iż program poleceń odnosi się do kart kredytowych to osobą polecającą może być osoba, która posiada kartę kredytową w Citibanku. Co ważne musi to być karta główna. Posiadacze kart dodatkowych nie mogą być polecającymi. Osobą poleconą może być natomiast osoba, która od 1 stycznia 2015 r. nie była posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Oczywiście należy pamiętać, że karta kredytowa to produkt, którego wydanie uzależnione jest od Twojej zdolności kredytowej. Minimalne wymagania bank definiuje następująco: 

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

 

Jak przystąpić do promocji?

Zgłoszenie do udziału w akcji następuje poprzez dedykowaną stronę promocji dostępną tutaj. W udostępnionym formularzu należy wskazać dane osoby polecającej jak i osoby poleconej. Po wysłaniu rekomendacji bank skontaktuje się telefonicznie  z osobą poleconą w celu sfinalizowania procesu wnioskowania o kartę. W trakcie rozmowy trzeba wyrazić zgodę ze zwolnienia banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w celu umożliwienia przekazania nagrody osobie polecającej. Czas na wypełnienie formularza na stronie promocji mamy do 31 lipca 2018 r. 

Jak otrzymać nagrody?

Aby zarówno polecający jak i osoba polecona otrzymali swoje nagrody konieczne będzie spełnienie jeszcze kilku warunków. Osoba polecona po zawarciu umowy oraz otrzymaniu karty musi wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 2000 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie). W tym samym terminie konieczne będzie również minimum jednokrotne zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej. Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Po spełnieniu wymienionych wyżej warunków wystarczy już tylko czekać na informację o przyznaniu nagród 🙂 Informacja taka zostanie przekazana poprzez wiadomość w bankowości internetowej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono wszystkie warunki akcji. Wypłata 100 zł dla osoby polecającej nastąpi do końca miesiąca następującego po otrzymaniu takiej wiadomości w formie uznania na rachunku karty kredytowej. Natomiast Smartfon LG K8 2017 dla osoby polecanej zostanie wysłany kurierem w ciągu 30 dni od otrzymania wspomnianej wiadomości. Zgodnie ze stroną promocji najważniejsze parametry smartfona to:


Wyświetlacz: 5,0″ HD, In-Cell TouchProcesor: Czterordzeniowy 1,4 GHzPamięć: 1,5 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci eMMCSystem operacyjny: Android 7.0 NougatBateria: 2500 mAhKamera: Przedni : 5MP / Tylny : 13MPDodatkowe funkcje:Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem, etui Quick Cover View (opcja)Wymiary (szer. x wys. x gr.): 144,8 x 72,1 x 8 mm

Sprzęt będzie objęty 24-ro miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który będzie zamieszczony razem z urządzeniem w przesyłce.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku, lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody można zdecydować co dalej zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
 
Pełny regulamin programu poleceń dostępny jest tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *