Smartfon LG K30 Dual SIM z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Smartfon LG K30 Dual SIM za darmo z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Trwa druga edycja promocji darmowych kart kredytowych Simplicity w banku Citi Handlowy, w której do zdobycia jest nowy smartfon LG K30 Dual SIM o wartości (według banku) 599 zł brutto! To kolejna promocja „kredytówek” w Citi Handlowy obok wciąż trwających ofert, w których czeka 400 zł do wykorzystania na Allegro czy 400 zł na zakupy w Lidlu.

Kto może skorzystać z akcji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały jakiejkolwiek, głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy. Tym samym okres karencji jest tutaj stosunkowo krótki. Jeśli posiadasz lub posiadałeś we wskazanym okresie inny produkt, to możesz skorzystać z opisywanej akcji. Oczywiście należy pamiętać, że karta kredytowa to produkt, którego wydanie uzależnione jest od Twojej zdolności kredytowej. Minimalne wymagania bank definiuje następująco:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: 100 lub 200 zł za założenie karty kredytowej Diners Club!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Konieczne będzie też przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadane dochody. W zdecydowanej większości przypadków wystarczające będą wyciągi z ostatnich 3 miesięcy potwierdzające wpływy wynagrodzenia. Promocja trwa do 31 marca 2020 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

Jak zdobyć telefon LG K30 Dual SIM za darmo?

Do zgarnięcia nagrody w postaci nowego smartfona LG K30 Dual SIM potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Następnie, do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 2000 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w marcu 2020, transakcje kartą należy wykonać do końca czerwca 2020 r.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

 • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • Transakcja w urzędzie pocztowym,
 • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut (tego nie polecam szczególnie, ponieważ Citi Handlowy pobiera z tego tytułu dodatkowe prowizje). Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Czytaj także: 200 zł za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda czyli telefon LG K30 Dual SIM LMX320EMW, zgodnie z informacjami na stronie promocji cechuje się następującymi parametrami:

 • Ekran 5.45” FullVision HD+,
 • Procesor Qualcomm Snapdragon™ 425,
 • Aparat główny 8MP,
 • Pamięć 2GB / 16GB + slot microSD,
 • Bateria 3000mAh,
 • Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G,
 • NFC: płatność telefonem, DUAL SIM + SD card

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana poprzez wiadomość w bankowości internetowej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Czyli im szybciej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej nagroda będzie Twoja! Sam smartfon zostanie wysłany kurierem do końca kolejnego miesiąca. Sprzęt będzie objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie numeru  IMEI  urządzenia.

Czytaj także: Nawet 300 zł za otwarcie mKonta Intensive w mBanku!

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty!

W promocji można wyrobić wyłącznie kartę Simplicity i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to chyba jedyna na rynku karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu użytkowania karty nie poniesiecie żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów ? Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *