Roczny pakiet medyczny Medicover z kontem w BNP Paribas!

Roczny pakiet medyczny za darmo z kontem w BNP Paribas!

Mam dla Was okazję jakiej jeszcze nie było! Zakładając konto osobiste w BNP Paribas można teraz zyskać roczny pakiet medyczny Medicover o wartości aż 1188 zł! Wymagane jest jednak „w miarę” aktywne korzystanie z konta przez 12 miesięcy. Jeśli wolisz jednak promocje, w których można zgarnąć premię na dużo prostszych warunkach, to zainteresuj się równoległą, trwającą ofertą BNP Paribas, w której czeka 350 zł w gotówce. A tymczasem przejdźmy do prześwietlenia promocji z pakietem medycznym!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas lub przejęty przez ten bank – Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz również skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych z bonami do Biedronki o wartości 400 zł, w pierwszej kolejności załóż konto osobiste, a dopiero potem kartę kredytową! Warto też wyjaśnić, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w akcjach BNP Paribas i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 31 października 2019 r. Zawarcie samej umowy odbywa się od niedawna za pośrednictwem SMS, a kurier przywozi jedynie kartę do rachunku. Formalnie samo zawarcie umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 7 listopada 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1200 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za otwarcie konta w Banku Millennium!

Jak zdobyć roczny pakiet medyczny Medicover za darmo?

Nagroda w akcji, czyli dostęp do pakietu medycznego Medicover przez okrągły rok została podzielona na 12 miesięcznych pakietów. Aby zdobyć pierwszy z nich należy w listopadzie 2019 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Dzięki temu zyskamy pierwszy pakiet, który będzie obowiązywał od stycznia 2020 r. Kolejne, miesięczne pakiety otrzymamy w zamian za spełnienie poniższych warunków, w każdym z miesięcy, w okresie grudzień 2019 – październik 2020:

  • zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1200 zł miesięcznie;
  • zrealizowanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości minimum 500 zł miesięcznie;

Jeśli chodzi o wpływy, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Zaś odnośnie transakcji bezgotówkowych zaznaczyć należy, że bank wyklucza część transakcji wykonanych:

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

oraz w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Pożyczka z RRSO 0% z bonusem w wysokości 250 zł od Credit Agricole!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne pakiety medyczne Medicover o pojedynczej wartości 99 zł. Tym samym przez rok czasu możemy w łatwy sposób zaoszczędzić aż 1188 zł, w porównaniu do sytuacji, gdy takie pakiety chcielibyśmy zakupić samodzielnie, bez promocji. Pełen zakres usług dostępnych w ramach pakietu możecie sprawdzić w dokumencie z tego linku oraz zamieszczonego na końcu wpisu. Informacja o otrzymaniu pierwszego pakietu zostanie przesłana uczestnikom w formie wiadomości e-mail do 23 grudnia 2019  r., a sam pakiet będzie obowiązywał w styczniu 2020 r. Informacje o przyznaniu kolejnych nagród będą wysyłane również mailowo do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (lub w najbliższym dniu roboczym po tym dniu). Łącznie można zatem korzystać z darmowego pakietu medycznego Medicover przez cały 2020 r.!

Czytaj także: 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w BNP Paribas!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *