Roczny karnet sportowy OK System w promocji BGŻ BNP Paribas ponownie dostępny!

półroczny karnet OK System za konto w BGŻ BNP Paribas!
BGŻ BNP Paribas aktualnie oferuje 200 zł w formie karty podarunkowej do sklepów sieci Rossmann za założenie konta osobistego. Dla tych, którzy jednak nie są zainteresowani taką nagrodą bank przygotował równoległą promocję, gdzie zdobyć można roczny karnet sportowy OK System umożliwiający korzystanie z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce. Promocja ta powraca, ponieważ jej poprzednia edycja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że pulę promocyjnych wniosków zebrano jeszcze przed planowanym końcem jej zakończenia. Tym razem również obowiązuje ograniczona liczba wniosków więc nie zwlekaj i sprawdź warunki akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy nie być na dzień złożenia wniosku w ramach promocji  stroną umowy ramowej oraz nie być posiadaczem konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Dokonując rejestracji koniecznie zaznacz wszystkie  zgody w udostępnionym formularzu. Czas na rejestrację i wysłanie wniosku masz do 25 kwietnia 2018 r. ale uwaga, w promocji przewidziano pulę 1500 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Po przekroczeniu tej puli nie będzie już możliwe dalsze składanie wniosków. Czas na zawarcie samej umowy upływa 10 maja 2018 r.
 

12 miesięcznych karnetów OK System

Już za sam fakt założenia konta osobistego w opisany wyżej sposób zdobędziemy karnet sportowy do wykorzystania w pierwszym miesiącu – czerwcu 2018 r. Kolejne miesięczne karnety będą przyznawane po spełnieniu w okresie maj 2018 r. – marzec 2019 r. następujących warunków w każdym z podanych miesięcy:
– zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł; 
– zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł;
– dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile;
 
Jeśli chodzi o wpływy, to mogą to być np. przelewy z Twojego konta w innym banku.

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne karnety OK system uprawniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce maksymalnie 2 razy w tygodniu. Pierwszy karnet zostanie przesłany w formie wiadomości sms do 16 maja 2018 r. i będzie obowiązywał w czerwcu 2018 r. By go aktywować konieczne będzie jego wpisanie na stronie www.pakietyoksystem.pl/wformiezkontem. Kolejne karnety będą wgrywane aktywne na Twoje konto OK System w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego termin obowiązywania karnetu. Łącznie można zatem korzystać z darmowego pakietu sportowego w okresie czerwiec 2018 – maj 2019.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 

 

Pełny regulamin promocji karnetami sportowymi znajdziesz tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *