Roczny karnet sportowy OK System oraz 300 zł za założenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas!

półroczny karnet OK System za konto w BGŻ BNP Paribas!
Takiej nagrody jeszcze nie było! Roczny karnet sportowy OK System uprawniający do bezpłatnego korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce, w tym m.in. z siłowni, basenów, klubów fitness i wielu innych.  A do tego nawet 300 zł za transakcje mobilne. Wszystko to za założenie bezpłatnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas i jego aktywne wykorzystywanie. Sprawdźmy jakie są warunki promocji!


Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy nie być na dzień złożenia wniosku w ramach promocji  stroną umowy ramowej z bankiem oraz nie być posiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Uwaga jeśli chcesz wziąć równie udział w promocji z kartą kredytową, o której pisałem tutaj to w pierwszej kolejności złóż wniosek o konto osobiste a dopiero później o kartę kredytową. W przypadku odwrotnej kolejności będziesz już stroną umowy ramowej i nie będziesz mógł wziąć udziału w opisywanej promocji konta osobistego.
 


Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Dokonując rejestracji koniecznie zaznacz wszystkie  zgody w udostępnionym formularzu. Czas na rejestrację i wysłanie wniosku masz do 31 marca 2018 r. ale uwaga, w promocji przewidziano pulę 1500 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Po przekroczeniu tej puli nie będzie już możliwe dalsze składanie wniosków. Czas na zawarcie samej umowy upływa 13 kwietnia 2018 r.
 

12 miesięcznych karnetów OK System

Już za sam fakt założenia konta osobistego w opisany wyżej sposób zdobędziemy karnet sportowy na pierwszy miesiąc – maj 2018 r. Kolejne miesięczne karnety będą przyznawane po spełnieniu w okresie kwiecień 2018 r. – luty 2019 r. następujących warunków w każdym z podanych miesięcy:
– zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł; 
– zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł;
– dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile;
Jeśli chodzi o wpływy, to mogą to być np. przelewy z Twojego konta w innym banku.

300 zł za płatności mobilne

Premia na start to nie wszystko, ponieważ równolegle wziąć możemy udział w drugiej promocji, w której bank premiuje płatności mobilne. Szczegółowe prześwietlenie promocji przedstawiłem na blogu w tym wpisie. W skrócie tylko wspomnę, że otrzymać można dodatkowe 25 zł miesięcznie za transakcje mobilne. Premie można otrzymywać przez okres 1 roku co oznacza, że zdobyć można nawet dodatkowe 300 zł 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne karnety OK system uprawniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce maksymalnie 2 razy w tygodniu. Pierwszy karnet zostanie przesłany w formie wiadomości sms do 17 kwietnia 2018 r. i będzie obowiązywał przez cały maj. By go aktywować konieczne będzie jego wpisanie na stronie www.pakietyoksystem.pl/wformiezkontem. Kolejne karnety będą wgrywane na Wasze aktywne konto OK System w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego termin obowiązywania karnetu. Łącznie można zatem korzystać z darmowego pakietu sportowego w okresie maj 2018 – kwiecień 2019.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji z karnetami sportowymi znajdziesz tutaj a promocji ze zwrotem 300 zł za płatności mobilne tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *