Rekordowe 400 zł za założenie konta w BNP Paribas znowu dostępne!

Rekordowe 400 zł z kontem w BNP Paribas!

Jeszcze nie skończyła się jedna akcja, a już rusza kolejna. Bank BNP Paribas nie próżnuje i odpala nową promocję, w której można zdobyć rekordową premię – nawet 400 zł w gotówce! Choć tym razem warunki jakie trzeba spełnić są ciut trudniejsze, to przy takiej premii myślę, że nie ma co wybrzydzać ? Trzeba się jednak pospieszyć. W promocji jest limitowana liczba nagród, w zależności od tego kto pierwszy się w niej zarejestruje!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym w przejętym Raiffeisen Polbank). Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł w formie bonu do sklepów Biedronka, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie konta w Santander Banku + nawet 530 zł w pozostałych promocjach!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 8 grudnia 2019 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 20 grudnia 2019 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS, a kurier przywozi nam kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 4500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Poprzednie akcje z tak wysoką premią kończyły się dużo przed czasem, nie warto więc zwlekać z rejestracją w akcji!

Czytaj także: 100 zł wyrobienie darmowej karty Twisto!

400 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 4 mniejsze premie (po 100 zł). By zdobyć pierwszą nagrodę o wartości 100 zł należy w grudniu 2019 r. (nie wcześniej!) wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty. I to tyle!

Z kolei drugą nagrodę w postaci 100 zł w gotówce dostaniemy w zamian wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w styczniu 2020 r.

Do odbioru trzeciej nagrody, również o wartości 100 zł trzeba będzie w lutym 2020 r. ponownie zrealizować transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.

Ostatnia, czwarta „stówka” zostanie przyznana za spełnienie dokładnie tych samych warunków, co dla nagrody nr 3, ale w marcu 2020 r. W tym miesiącu dodatkowo trzeba będzie też wykonać min 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na dowolne kwoty.

Trzeba jednak pamiętać że jeśli zapomnimy spełnić jakikolwiek warunek do obioru danej nagrody, to nie tylko jej nie otrzymamy, ale również stracimy szanse na kolejne! Trzeba więc być skrupulatnym i najlepiej zanotować sobie zadania na konkretne miesiące.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku.

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 2,8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 20 dnia miesiąca w okresie od stycznia do kwietnia 2020, kolejno dla każdej z nagród. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca miesiąca, w którym otrzymamy maila o przyznaniu nagrody. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 stycznia 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *