Rekordowe 400 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas!

Rekordowe 400 zł od BNP Paribas za otwarcie konta!

Bank BNP Paribas nie zwalnia tempa i pomimo, że wciąż trwa promocja z premią w wysokości 150 zł w gotówce lub 250 zł na karcie paliwowej ORLEN, to właśnie ruszyła zupełnie nowa akcja, w której czeka w sumie aż 400 zł bonusu! Na premię składa się 350 zł w gotówce i 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Tym razem w celu zgarnięcia nagród konieczne będą płatności z wykorzystaniem portfeli Apple Pay lub Google Pay.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę internetową oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie oferty). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 28 czerwca 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 19 lipca 2020 r. W banku BNP Paribas umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula zaledwie 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa!

Czytaj także: HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

350 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki za płatności mobilne!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na trzy mniejsze premie w wysokości 150 zł i 200 zł w gotówce oraz 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Pierwszy bonus w wysokości 150 zł zostanie przyznany za spełnienie następujących warunków w lipcu 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie min. 5 transakcji za pośrednictwem Apple Pay lub Google Pay;
  • zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości min. 500 zł.

Kolejna nagroda pieniężna w wysokości 200 zł wpadnie w zmian za spełnienie powyższych warunków również w sierpniu 2020 r. Dodatkowo konieczne będzie wykonanie w tym miesiącu również 2 przelewów poprzez bankowość internetową lub mobilną.

Ostatnia nagroda czyli 50 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka w zamian za wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w każdym z miesięcy w okresie wrzesień – listopad 2020 r. Trzeba też pamiętać że kolejne nagrody będą przyznawane tylko jeśli spełnisz również warunki dla odbioru poprzednich nagród.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉

Natomiast w przypadku transakcji kartą za pośrednictwem portfeli Apple Pay lub Google Pay, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 21 sierpnia 2020 r. dla pierwszej nagrody pieniężnej (150 zł), do 23 września 2020 r. dla drugiej nagrody pieniężnej (200 zł) oraz do 23 grudnia 2020 r. dla ostatniej nagrody w postaci bonu do Biedronki o wartości 50 zł. Trzeba jednak pamiętać, że w celu otrzymania bonusu należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 sierpnia 2020 r. podać numer rachunku otwartego w ramach akcji. Wszystkie nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym nastąpi przekazanie maila o spełnieniu warunków promocji. Do czasu ich przekazania trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej.

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *