Rekordowe 350 zł w nowej promocji konta w BNP Paribas!

350 zł premii za konto w BNP Paribas!

Bank BNP Paribas odpalił nową promocję darmowego Konta Otwartego na Ciebie, w której można zyskać rekordową premię w wysokości 350 zł w gotówce. Co ważne, skrócono również okres karencji dla byłych klientów do zaledwie 9 miesięcy! Tym samym promocja może cieszyć się sporym zainteresowaniem. Warto się jednak spieszyć, ponieważ podobnie jak we wszystkich akcjach BNP Paribas, pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym pod poprzednią nazwą BGŻ BNP Paribas) lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł w formie voucherów do wykorzystania w wybranych sklepach, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (o nazwie Karta Otwarta na eŚwiat oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 28 lipca 2019 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 4 sierpnia 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 2500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Z doświadczenia powiem, że nie liczyłbym, że przewidziana pula dotrwa do końca okresu promocji, więc na pewno warto się pospieszyć!

Czytaj także: 380 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + kolejne 300 zł jako zwroty za rachunki!

Jak zdobyć 350 zł premii pieniężnej zakładając konto w BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie (200 i 150 zł). By zdobyć pierwszą nagrodę o wartości 200 zł należy w sierpniu i wrześniu 2019 r.:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie;
  • wykonać co najmniej 3 przelewy miesięcznie za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Z kolei drugą nagrodę w wysokości 150 zł dostaniemy w zamian za spełnienie tych samych warunków w październiku i listopadzie 2019 r., ale nagroda będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru pierwszej nagrody.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o przelewy, to mogą być one wykonane na dowolne kwoty i do dowolnych odbiorców z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to premia jest Twoja. Organizator poinformuje laureatów o jej przyznaniu najpóźniej do 20 października 2019 r. dla pierwszej nagrody oraz do 20 grudnia 2019 r. dla nagrody numer dwa. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio października i grudnia 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 25 października 2019 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim ponownie dostępne!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na eŚwiat) kosztuje niestety 6 zł miesięcznie, co realnie obniża zyska z tej promocji. W zamian dostajemy jednak dodatkowe korzyści. Po pierwsze zyskujemy możliwość bezpłatnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas za granicą. A po drugie mamy dostęp do darmowego ubezpieczenia „CYBER Pomoc”, które może się przydać np. w przypadku utraty danych z dysku komputera, utraty reputacji czy kradzieży tożsamości internetowej.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *