Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

Aż 300 zł za konto w Banku Millennium!

W najnowszej promocji Banku Millennium związanej z założeniem konta osobistego można zdobyć aż 300 zł premii pieniężnej! To najwyższa kwota jaką ten bank płacił w zamian za otwarcie standardowego rachunku. Tym razem jednak, żeby zgarnąć maksymalną premię trzeba otworzyć również konto dla dziecka. Uwaga – w promocji jest przewidziana limitowana pula promocyjnych kont, więc nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy według regulaminu definiowani są w sposób następujący:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub jest osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu Banku, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Dodatkowo jeśli miałeś kiedyś konto osobiste w Banku Millennium, to tylko w przypadku gdy nie zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią możesz skorzystać z tej oferty. Regulamin wyklucza również osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony promocji złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 26 lipca 2019 r 31 lipca 2019 r. (wydłużono czas trwania promocji). Umowę należy zawrzeć do 31 lipca 2019 r. 5 sierpnia 2019 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość) dla celów marketingu banku, podmiotów powiązanych oraz współpracujących. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania akcji. Uwaga w akcji obowiązuje limitowana pula 15 000 kont otwartych w ramach akcji, a o jej wyczerpaniu bank poinformuje na stronie promocji! Pula jest duża, ale mimo wszystko nie ma co zwlekać ze założeniem konta 😉

Czytaj także: 200 zł za założenie Nest Konta ponownie dostępne + lokata na 4%!

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze trzy proste warunki. Przede wszystkim do 31 października 2019 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Następnie w sierpniu, wrześniu i październiku 2019 r. należy zapewnić wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie (może to być np. przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. I to tyle!

Czytaj także: Karnety OK System przez 9 miesięcy za darmo z kontem w BNP Paribas!

Dodatkowe 100 zł za założenie konta 360° Junior!

Kolejną stówkę możemy zdobyć w zamian za otwarcie również konta 360° Junior naszemu dziecku. Jego otwarcie trzeba zrealizować za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. W tym samym terminie i również za pośrednictwem bankowości elektronicznej konieczne będzie też złożenie wniosku o wypłatę świadczenia „Rodzina 500+”. Następnie do 31 października 2019 r. powinniśmy zanotować co najmniej 1 wpływ świadczenia „Rodzina 500+” oraz zasilić konto kwotą min. 100 zł. Dodatkowo jeśli posiadaczem konta 360° Junior jest osoba po 13 roku życia konieczne też będzie wykonanie min. 1 transakcji kartą lub BLIKIEM do końca października 2019 r.

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz nagroda w wysokości 100 zł za założenie Konta 360° Junior będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Powiadomienie uczestników o przyznaniu premii oraz sama jej wypłata nastąpi do 30 listopada 2019 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

2,7% na koncie oszczędnościowym Profit!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Czytaj także: 400 zł do wydania na Allegro, w Empiku, RTV Euro AGD lub Douglasie z kartą kredytową BNP Paribas!

Konto 360°, Konto 360° Student i Konto 360° Junior – prześwietlenie oferty

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia i konta Junior) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *