Prosta promocja kont osobistych w Alior Banku z premią 200 zł powraca!

200 zł za otwarcie konta w Alior Banku!

Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Jakże Osobistego z premią w wysokości 200 zł w gotówce. Poprzednie akcje cieszyły się bardzo dużą popularnością, co nie powinno dziwić, bo warunki jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać nagrodę są naprawdę proste. A przy okazji można też skorzystać z wysokiego oprocentowania lokat i kont oszczędnościowych do 3% w skali roku, zwrotów za płatności telefonem czy też bezprowizyjnych płatności w walutach obcych!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 31 października 2018 roku, nie posiadały konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji. Regulamin wyklucza za to osoby, które w okresie od 1 czerwca do 15 listopada 2019 złożyły wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste, ale go z jakiegoś powodu nie sfinalizowały.

Czytaj także: Rekordowe 400 zł za założenie konta w BNP Paribas znowu dostępne!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji! Czas na złożenie wniosku o konto upływa 31 grudnia 2019 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, ale nie później niż do 30 stycznia 2020 r.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie konta w Santander Banku + nawet 530 zł w pozostałych promocjach!

Jak zdobyć 200 zł premii pieniężnej zakładając konto w Alior Banku?

Aby otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 200 zł należy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy:

 • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku;
 • zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł;
 • dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową;

I to tyle! Warto wskazać, że wpływy na konto, to zgodnie z regulaminem są to:

Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w Banku dla firm, których klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo.

Tym samym warunek wpływów najłatwiej spełnić dokonując przelew ze swojego konta w innym banku ?

Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (jest to kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Nagroda w postaci 200 zł zostanie przyznana wszystkim, którzy spełnią opisane wyżej warunki akcji i zostanie wypłacona najpóźniej do końca 4 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Czytaj także: 100 zł wyrobienie darmowej karty Twisto!

3% na koncie oszczędnościowym, 1% zwrotu za płatności telefonem i bezprowizyjne płatności w walutach obcych!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna korzyść kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do końca 2019 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ciekawą korzyścią jest też możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce eperacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: 2,8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku!

3% na lokacie dla nowych klientów i 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym!

Ale to jeszcze nie wszystko. Osoby, które nigdy nie miały żadnego produktu w Alior Banku mogą też założyć promocyjną lokatę z oprocentowaniem 3% w skali roku dla środków w wysokości nawet 50 tys. zł. Okres obowiązywania takiej lokaty, to 100 dni i można ją założyć w ciągu dwóch tygodni od otwarcia konta w Alior Banku.

Równolegle można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowym. W ten sposób można  zyskać oprocentowanie w wysokości 2,6% przy zapewnieniu comiesięcznego wpływu na Konto Jakże Osobiste w wysokości 1500 zł oraz wpłacie tzw. nowych środków. W przypadku nowych klientów, którzy dopiero stają się klientami Alior Banku, oczywiście wszystkie środki jakie wpłacą będą nowe.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia ?  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *