Promocja na duet lokat w Toyota Banku powraca!

Premia za duet lokat w Toyota Banku!
Powróciła promocja Toyota Banku skierowana do osób chcących ulokować swoje oszczędności na sensowny procent i jednocześnie pozwalająca zdobyć dodatkową premię. Za założenie dwóch lokat otrzymać można 140 zł w przypadku nowych klientów banku i 70 zł w przypadku obecnych oraz 20 zł zwrotu opłat za prowadzenie rachunku. Jest też program poleceń, w ramach którego zdobyć można kolejne 200 zł. Jakie są warunki promocji? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku. Jako nowego klienta w ramach omawianej akcji należy rozumieć wszystkie osoby, które nie posiadały od 1.07.2016 r. konta Jedynego w Toyota Banku. Jeśli w przeszłości miałeś konto w tym banku ale zamknąłeś je przed tą datą, to spełniasz definicję nowego klienta. Bardzo ciekawa jest za to definicja obecnego klienta. Za takiego uznaje się jedynie osoby, które założyły konto Jedyne w tym banku w jednej z minionych akcji Toyota Bank i Agory, która jest też organizatorem obecnej promocji. Tym samym, jeśli założyłeś wskazane konto w inny sposób i posiadasz je do dziś to nie jesteś ani nowym ani obecnym klientem banku w rozumieniu regulaminu 🙂 Na szczęście biorąc pod uwagę liczbę klientów Toyota Banku, ten problem nie dotyczy zbyt wielu osób.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj. Czas na to mamy do 27.03.2018 r. Następnie w zależności od tego czy jesteś nowym klientem banku czy obecnym musisz zaznaczyć albo opcję „Nie mam konta Jedynego” lub „Mam konto Jedyne”. W przypadku pierwszej opcji zostaniesz przekierowany na stronę banku gdzie możesz złożyć wniosek o założenie konta Jedynego, który możesz sfinalizować za pośrednictwem kuriera. W przypadku wyboru drugiej opcji zostaniesz przekierowany na podstronę, na której musisz wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi. Jest to konieczne, żeby bank mógł poinformować organizatora o spełnieniu przez Ciebie warunków akcji i tym samym możliwości wypłaty premii. Zarówno w przypadku nowego jak i obecnego klienta pamiętajcie o konieczności posiadania wyrażonych zgód marketingowych!
 

140 zł premii dla nowych klientów

Nowi klienci po założeniu konta Jedynego będą musieli najpóźniej do 16 kwietnia założyć co najmniej 1 lokatę Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 3000 zł) oraz co najmniej 1 lokatę Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 5000 zł). Wysokość oprocentowania jest gwarantowana dla uczestników akcji i nie ulegnie zmianie w okresie obowiązywania promocji. Po założeniu lokat pozostaje tylko utrzymać je co najmniej 90 dni od dnia założenia każdej z nich oraz utrzymać konto Jedyne do dnia wypłaty premii czyli do 23.08.2018 r.
 

70 zł dla obecnych klientów

Warunki jakie będą musieli spełnić obecni klienci, żeby otrzymać premię są nieco odmienne. Regulamin wymaga od nich najpóźniej do dnia 16 kwietnia zwiększenia salda depozytów posiadanych w banku na dzień 13.03.2018 r. poprzez założenie dwóch lokat na tych samych warunkach co nowi klienci a więc co najmniej 1 lokatę Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 3000 zł) oraz co najmniej 1 lokatę Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 5000 zł). Obecni klienci również będą musieli utrzymać założone lokaty co najmniej przez 90 dni od ich założenia oraz posiadać konto Jedyne do dnia wypłaty premii czyli do 23.08.2018 r. Ostatnim warunkiem jest utrzymanie salda depozytów z dnia 13.03.2018 r. przez co najmniej 30 dni od dnia założenia lokat Sprint i Plus. Co to oznacza w praktyce? Przykładowo jeśli na dzień 13.03.2018 r. posiadamy w Toyota Banku 5000 zł (liczy się łączne saldo z wszystkich rachunków, kont oszczędnościowych i lokat danego uczestnika w tym banku) i założymy dwie nowe lokaty wymagane w promocji na minimalną kwotę 8000 zł to przez 30 dni od jego założenia nasze łączne środki w banku muszą być nie mniejsze niż 13 000 zł. Jeśli np. w tym czasie kończy nam się jakaś wcześniejsza lokata to przez te 30 dni nie możemy środków przenieść do innego banku.
 

Program poleceń

Każda z osób, która spełni warunki promocji może polecać ją także innym osobom. Za każde polecenie można otrzymać dodatkowe 50 zł (premiowane będą 4 pierwsze takiej polecenia). Aby polecić promocję wystarczy wygenerować na stronie promocji 8-mio cyfrowy kod polecenia i przekazać go znajomym czy rodzinie. Jeśli osoba polecona spełni warunki akcji opisane powyżej to otrzymacie premię.
 


Kiedy nastąpi wypłata premii?

Rozstrzygnięcie akcji nastąpi do 3 sierpnia. W tym czasie uczestnicy akcji, którzy spełnili jej warunki zostaną powiadomieni mailowo o przyznaniu premii. Po otrzymaniu takiej wiadomości konieczne będzie ponowne zalogowanie się do swojego konta na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty nagrody w tym numer rachunku bankowego w Toyota Banku. Będziecie mieli na to czas do 10 sierpnia. Sama wypłata nagród nastąpi do 23 sierpnia na podany numer rachunku bankowego.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec sprawdzam jeszcze warunki prowadzenia konta Jedynego, które należy założyć w promocji. Za jego prowadzenie możemy zapłacić 2,49 zł miesięcznie ale bank zwolni nas z tej opłaty po wykonaniu transakcji kartą o łącznej wartości minimum 400 zł. W promocji jednak Bank zobowiązuje się do zwrotu w wysokości 20 zł, które mają pokryć ewentualnie pobrane opłaty za prowadzenie konta. Wystarczy, że spełnicie opisane wyżej warunki promocji oraz utrzymacie założone lokaty do daty ich zapadalności. Wypłata tych środków nastąpi do  25 stycznia 2019 r. Nie zapłacimy za to oni grosza za posiadanie karty debetowej ani za trzy pierwsze wypłaty z bankomatów w miesiącu. Każda kolejna kosztować będzie 4,5 zł. Biorąc pod uwagę aktualne oprocentowanie lokat na rynku możliwość „podkręcenia” zysku z nich poprzez wzięcie udziału w tej akcji jest nader kuszące. Nawet po odjęciu opłat za prowadzenie konta, zyskujemy więcej niż na średnio oprocentowanych depozytach w innych bankach 😉
 

 

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *