Program poleceń w Banku Millennium – wystartowała kolejna edycja!

Program poleceń w Banku Millennium powraca!
W Banku Millennium ponownie dostępny jest program poleceń, w którym obecni klienci banku mogą polecać założenie konta osobistego w tym banku swoim znajomym i rodzinie. Zyskać mogą obie strony, a co ważne okres wykluczenia dla byłych klientów jest krótszy, niż w innych, regularnie pojawiających się promocji z premią na start. Zapraszam do szczegółowego prześwietlenia warunków akcji!

Kto może skorzystać z akcji?

Omawiany program poleceń dotyczy skorzystania z oferty konta osobistego i jak sama nazwa wskazuje wymaga dwóch stron. Osób polecających, a więc obecnych klientów Banku Millennium oraz osób polecanych, które takimi klientami chcą zostać.
Osobą polecaną może być osoba pełnoletnia, która w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy w ramach polecenia nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Wykluczeni są też użytkownicy kart pre paid, dodatkowych kart kredytowych, poręczyciele kredytów w banku oraz osoby posiadające jednostki uczestnictwa w Millennium TFI.
Osobą polecającą może być natomiast osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste prowadzone w złotych i wyraziła zgody na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość oraz nie odwoła ich w okresie trwania programu. Konieczne będzie również zapisanie się do omawianego programu poleceń poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku.

Jak przystąpić do promocji?

Osoba polecająca przede wszystkim musi zapisać się do omawianego programu poleceń jak już wspomniałem poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku. Dzięki temu otrzyma ośmiocyfrowy kod, który można przekazać osobie polecanej.
Osoba polecana powinna zawnioskować o konto osobiste 360 lub 360 Student poprzez dedykowaną stronę programu albo poprzez infolinię banku lub w placówce, podając kod polecenia oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby przekazać Ci kod, możesz skorzystać z mojego polecenia. Klikając powyższy link do wniosku automatycznie wstawiony będzie mój kod polecenia 🙂 (17102449)
Program poleceń trwa do 2 kwietnia 2019 r. i w tym czasie konieczne jest zawarcie umowy o konto osobiste przez osobę poleconą. Osoba polecona może po założeniu konta stać się osobą polecającą i samemu dokonywać kolejnych poleceń.

Jak otrzymać nagrody w programie poleceń?

Aby zarówno polecający jak i polecany zdobyli nagrody w ramach opisywanej akcji konieczne jest by osoba polecana w ciągu 30 dni od zawarcia umowy, dokonała transakcji kartą debetową wydaną do rachunku lub BLIKIEM o łącznej wartości  min. 360 zł.  Przy ocenie spełnienia tego warunku nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz transakcje zwrócone. Jeśli chodzi o osoby polecające to nie ma żadnych dodatkowych warunków jakie musieliby spełnić poza przekazaniem kodu polecenia 🙂

Jakie nagrody można zdobyć w akcji?

Po spełnieniu wszystkich opisanych wyżej warunków zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona zyskują prawo do odbioru jednej z dostępnych nagród. W ciągu 30 dni trzeba będzie dokonać wyboru nagrody poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku. A jest z czego wybierać 🙂 Dostępne są:
4 kody umożliwiające wymianę na 4 bilety do Mulitikina (na seanse 2D) lub Kina Helios (na seanse 2D lub 3D). Kody są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Ważność kodów to minimum 60 dni.
bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com. Bony są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Ważność bonów to minimum 60 dni.
karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.zalando.pl. Karty są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Karty są ważne bezterminowo.
zwrot w wysokości 10% wartości dokonanych kartą debetową lub BLIKIEM dokonanych w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została wybrana nagroda. Maksymalnie można zyskać 30 zł miesięcznie a łącznie 90 zł. W przypadku osób, które dokonają większej ilości poleceń nadmienię jeszcze, że można mieć aktywną tylko jedną nagrodę tego typu. Kolejna nagroda w postaci zwrotu za transakcje kartą lub BLIKIEM może być aktywowana dopiero po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią.
lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku. Czas jej trwania to 3 miesiące a maksymalnie zdeponować na niej można 10 000 zł.

Konto 360 i 360 Student w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności są bardzo proste do spełnienia. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia), a karta debetowa do rachunku nic nie kosztuje przy  zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe.

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *