Program Lubię to Polecam Banku Millennium z voucherami, biletami do kina, moneybackiem i innymi nagrodami!

Program Lubię to Polecam w Banku Millennium!
Choć na blogu opisywałem promocję Banku Millennium, w której zyskać można 150 zł w formie karty upominkowej do Zalando, to z doświadczenia oraz komentarzy czytelników wiem, że nie dla każdego taka nagroda jest satysfakcjonująca. Ci, którzy woleliby zakładając konto osobiste zyskać inne nagrody, skorzystać mogą z programu poleceń Lubię to Polecam, w którym nagrodę można wybrać sobie samodzielnie. Vouchery, bilety do kina, moneyback czy lokata na 4%? Każdy może wybrać taką nagrodę, która mu najbardziej będzie pasować 🙂 A co ważne nagrody otrzymują zarówno polecający jak i polecany, więc zyskać można podwójnie! Jakie są warunki programu? Sprawdzam to w dzisiejszym wpisie!
 

Kto może skorzystać z akcji?

Omawiany program poleceń dotyczy skorzystania z oferty konta osobistego i jak sama nazwa wskazuje wymaga dwóch stron. Osób polecających, a więc obecnych klientów Banku Millennium oraz osób polecanych, które takimi klientami chcą zostać.
 
Osobą polecaną może być osoba pełnoletnia, która w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy w ramach polecenia nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Wykluczeni są też użytkownicy kart pre paid, dodatkowych kart kredytowych, poręczyciele kredytów w banku oraz osoby posiadające jednostki uczestnictwa w Millennium TFI.
 
Osobą polecającą może być natomiast osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millenium konto osobiste prowadzone w złotych i wyraziła zgody na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość oraz nie odwoła ich w okresie trwania programu. Konieczne będzie również zapisanie się do omawianego programu poleceń poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku.
 

Jak przystąpić do promocji?

Osoba polecająca przede wszystkim musi zapisać się do omawianego programu poleceń poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku. Dzięki temu otrzyma ośmiocyfrowy kod, który można przekazać osobie polecanej.
 
Osoba polecana powinna zawnioskować o konto osobiste 360 lub 360 Student poprzez dedykowaną stronę programu tutaj albo poprzez infolinię banku lub w placówce, podając kod polecenia. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby przekazać Ci kod, możesz skorzystać z mojego polecenia. Klikając powyższy link do wniosku. automatycznie wstawiony będzie mój kod polecenia 🙂 (17102449)
 
Program poleceń trwa do 1 października 2018 r. i w tym czasie konieczne jest zawarcie umowy o konto osobiste przez osobę poleconą. Osoba polecona może po założeniu konta stać się osobą polecającą i samemu dokonywać kolejnych poleceń.
 

Jak otrzymać nagrody?

Aby zarówno polecający jak i polecany zdobyli nagrody w ramach opisywanej akcji konieczne jest by osoba polecana w ciągu 30 dni od zawarcia umowy, dokonała transakcji kartą debetową wydaną do rachunku lub BLIKIEM o łącznej wartości  min. 360 zł.  Przy ocenie spełnienia tego warunku nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi oraz transakcje zwrócone. Jeśli chodzi o osoby polecające to nie ma żadnych dodatkowych warunków jakie musieliby spełnić poza przekazaniem kodu polecenia 🙂
 

Jakie nagrody można zdobyć w akcji?

Po spełnieniu wszystkich opisanych wyżej warunków zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona zyskują prawo do odbioru jednej z dostępnych nagród. W ciągu 30 dni trzeba będzie dokonać wyboru nagrody poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku. A jest z czego wybierać 🙂 Dostępne są:
 
– 4 kody umożliwiające wymianę na 4 bilety do Mulitikina (na seanse 2D) lub Kina Helios (na seanse 2D lub 3D). Kody są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Ważność kodów to minimum 60 dni.
 
– bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com. Bony są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Ważność bonów to minimum 60 dni.
 
– karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.zalando.pl. Karty są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Karty są ważne bezterminowo.
 
– zwrot w wysokości 10% wartości dokonanych kartą debetową lub BLIKIEM dokonanych w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została wybrana nagroda. Maksymalnie można zyskać 30 zł miesięcznie a łącznie 90 zł. W przypadku osób, które dokonają większej ilości poleceń nadmienię jeszcze, że można mieć aktywną tylko jedną nagrodę tego typu. Kolejna nagroda w postaci zwrotu za transakcje kartą lub BLIKIEM może być aktywowana dopiero po 10-tym dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią.
 
– lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku. Czas jej trwania to 3 miesiące a maksymalnie zdeponować na niej można 10 000 zł.

A ile to wszystko kosztuje?

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) a karta debetowa do rachunku nic nie kosztuje przy  zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku nawet do kwoty 200 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.
 
Pełny regulamin programu poleceń znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *