Premia 200 zł z kontem na selfie w banku PEKAO + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

200 zł za założenie konta w Banku PEKAO!

Żyjemy aktualnie w czasach, w których wychodzenie z domu mówić delikatnie nie należy do najlepszych pomysłów. Jeśli zatem nie musisz, to #zostańwdomu. Czy jednak oznacza to, że nie można korzystać z nowych promocji bankowych? Na szczęście nie! Właśnie ruszyła kolejna edycja promocji kont osobistych w banku PEKAO, w której można zdobyć 200 zł na bardzo prostych warunkach. A samo konto można otworzyć robiąc sobie selfie 😉 Szybko i co najważniejsze, bez wychodzenia z domu!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 31 marca 2020 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego rachunku ani lokaty w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji. Co ciekawe w tej promocji mogą też wziąć osoby, które wskazane wyżej produkty w PEKAO podanym okresie posiadały, jednak średniomiesięczne saldo nie przekraczało na nich 50 zł.

Czytaj także: Promocja „Zostań w domu” w banku BNP Paribas z premią 200 zł w gotówce!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzesz umowę o konto najpóźniej do 20 maja 2020 r. Do zawarcia umowy należy skorzystać z biometrii twarzy, którą od jakiegoś czasu wykorzystuje bank PEKAO do weryfikacji tożsamości. Co ważne bank daje jednak furtkę zawarcia umowy w oddziale, jeśli na etapie zastosowania biometrii wystąpi negatywna weryfikacja tożsamości lub inny błąd i nie uda się zawrzeć w ten sposób umowy. W takim przypadku można liczyć na otrzymanie nagrody w pełnej wysokości pomimo podpisania umowy w oddziale banku.

Czytaj także: Do 250 zł łatwej premii w promocji kont osobistych w Santander Banku!

200 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay miesięcznie!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay i min. 1 raz zalogujesz się do aplikacji PeoPay, a otrzymasz pierwsze 100 zł. Drugą „stówkę” zgarniesz za spełnienie tych samych warunków w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Łącznie więc warunki wpływu i płatności kartą trzeba spełnić czterokrotnie!

I to tyle! Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy, a kolejna premia powinna wpłynąć maksymalnie do 30 sierpnia 2020 r.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

2,5% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 2,5% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez 120 dni od dnia zawarcia umowy, a samo konto możesz założyć najpóźniej do 20 maja 2020 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to jedno z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku.

Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *