Pożyczka z RRSO 0% z bonusem w wysokości 250 zł od Credit Agricole!

Pożyczka RRSO 0% z bonusem 250 zł od Credit Agricole!

Takiej okazji jeszcze na blogu nie było, bo i tego typu akcje nie zdarzają się często. Tymczasem w Credit Agricole można zyskać 250 zł bonusu w zamian za… wzięcie pożyczki! Wydawać by się mogło, że dodatkowa nagroda w przypadku pożyczki i tak zostanie „zjedzona” przez koszty takiego zobowiązania, ale nie w tym przypadku. Mówimy tutaj o pożyczce, w której rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%! Zainteresowani?

Kto może skorzystać z promocyjnej pożyczki?

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które posiadają konto osobiste w Credit Agricole, lub takie konto założą przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Niestety regulamin przewiduje, że akcja ta nie łączy się z aktualnie trwającą promocją „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”, w której można zyskać 300 zł premii. Jeśli jednak konto w Credit Agricole zakładałeś w innej akcji lub bez dodatkowych bonusów, to z powodzeniem możesz przystąpić do opisywanej oferty.

Jest jednak jeszcze jeden warunek. Z możliwości skorzystania z promocyjnej pożyczki wykluczone są osoby, które kiedykolwiek były stroną umowy o jakikolwiek produkt kredytowy zawarty z bankiem Credit Agricole. Oczywiście, jak to w przypadku tego typu produktów trzeba też posiadać odpowiednią zdolność kredytową, którą dla każdego uczestnika bank będzie określał indywidualnie.

Czytaj także: Nowa edycja programu poleceń w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki, to wystarczy, że do 30 listopada 2019 r. złożysz wniosek o pożyczkę w Credit Agricole (z wyłączeniem kredytu konsolidacyjnego). Możesz to zrobić zarówno w placówkach banku, przez telefon lub co chyba najwygodniejsze, przez Internet, za pośrednictwem udostępnionego formularza. W przypadku pozytywnej decyzji banku trzeba będzie maksymalnie do 6 grudnia 2019 r. zawrzeć umowę o pożyczkę.

Czytaj także: 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w BNP Paribas!

Pożyczka 3000 zł na 12 miesięcy z RRSO 0%!

No dobrze, ale jaką konkretnie pożyczkę można uzyskać w ramach akcji? Otóż promocyjna pożyczka opiewa na kwotę 3000 zł, ze spłatą w 12 miesięcznych ratach. Co ważne, nie poniesiecie żadnych opłat z tytułu jej udzielenia lub dalszej obsługi, a RRSO wynosi 0%. Potwierdzają to wprost zapisy z regulaminu promocji:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Dla jej wyliczenia Bank przyjął następujące założenia: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kredyt będzie spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.08.2019 r. na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że koszt prowadzenia Konta wynosi 0 zł.

Jeśli będziemy spłacać wszystkie raty w terminie wskazanym w harmonogramie spłaty pożyczki oraz nie wypowiemy umowy o konto osobiste, to bank wypłaci bonus w wysokości 250 zł w formie ostatniej, 12 raty pożyczki, przekazanej na rachunek wskazany do jej spłaty. I to tyle! W praktyce więc pożyczając 3000 zł oddać będziemy musieli tylko 2750 zł. 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *