Pożyczka Super Grosz za darmo (RRSO 0%) i 100 zł bonusu!

darmowa pożyczka Super Grosz z bonusem 100 zł!

Ruszyła już 6 edycja cyklicznej akcji Blue Bonus organizowanej przez firmę Blue Services znanej chociażby z płatności Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl czy też systemu płatności za przejazdy autostradami Autopay. Tym razem do zdobycia jest 100 zł w gotówce w zamian za skorzystanie z pożyczki Super Grosz. Co ważne pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa, o ile spłacimy pożyczoną kwotę w ciągu 30 dni!

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocyjnej pożyczki z dodatkową premią należy być osobą, która w przeszłości nie korzystała z oferty pożyczek Super Grosz. Z kolei uczestnicy poprzednich akcji Blue Bonus bez przeszkód mogą skorzystać z opisywanej akcji. I to tyle jeśli chodzi o wymogi formalne. Trzeba jednak pamiętać, że firma ta udziela pożyczek tylko osobom w wieku powyżej 21 lat, zamieszkałym na terenie Polski oraz posiadającym konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

Jak zyskać 100 zł premii z darmową pożyczką Super Grosz?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i dokonasz na niej rejestracji podając prawdziwe dane osobowe, w tym: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu jak poniżej.

blue bonus pożyczka super grosz

Następnie po kliknięciu w link aktywacyjny wysyłany na adres email oraz ustanowieniu hasła do konta, pojawi się przycisk kierujący już do właściwego wniosku o pożyczkę. O tym jak wygląda ten proces piszę niżej. Jeśli masz już swoje konto w serwisie Blue Bonus, wystarczy się na nie zalogować klikając przycisk „Mam już konto w BlueBonus, zaloguj się”.

Sam wniosek o pożyczkę wypełnić można maksymalnie do 15 kwietnia 2020 r. wnioskując o pożyczkę w kwocie od 1000 do nawet 10000 zł, z okresem spłaty do 4 do 48 miesięcy. Ale bez obaw! Jeśli pożyczkę spłacisz w ciągu pierwszych 30 dni, nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów. Poniżej cytat z regulaminu:

Uczestnikowi Promocji, który zawarł w okresie obowiązywania Promocji Umowę pożyczki ratalnej z Organizatorem i otrzymał pierwszą Pożyczkę przelewem na rachunek bankowy oraz dokonał spłaty Całkowitej Kwoty Pożyczki w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki Ratalnej Organizator udzieli rabatu od kosztów związanych z Pożyczką w wysokości Całkowitego Kosztu Pożyczki.

Jeśli nie odstąpisz od umowy zawartej na podstawie tak złożonego wniosku oraz nie dokonasz spłaty pożyczki wcześniej niż przed upływem 14 dni od jej udzielenia, to premia jest Twoja. Organizator wypłaci ją na Twój rachunek bankowy maksymalnie do 60 dni od terminu zakończenia akcji. Wcześniej jednak należy wskazać numer konta, logując się ponownie na stronę promocji (po zalogowaniu kliknij w „TWÓJ PROFIL” i dalej „edytuj dane”).

Czytaj także: Do 250 zł łatwej premii w promocji kont osobistych w Santander Banku!

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę Super Grosz?

Składanie wniosku o pożyczkę Super Grosz rozpoczynamy od wyboru kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty.

darmowa pożyczka Super Grosz

Następnie należy podać swoje dane osobowe, w tym numer PESEL i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania. Konieczne jest też zaznaczenie wymaganych zgód (1 i 5), jak na poniższym screenie. Co ważne wyrażenie zgód marketingowych nie jest wymagane, więc nie ma obaw, że po udzieleniu pożyczki będziemy nękani kolejnymi propozycjami pożyczek.

darmowa pożyczka Super Grosz

W kolejnym kroku należy utworzyć konto w serwisie podając adres e-mail i hasło oraz uzupełnić dane dotyczące sytuacji życiowej i zawodowej oraz potwierdzić wniosek kodem SMS wysłanym na numer telefonu podany wcześniej.

Ostatnim krokiem jest weryfikacja danych. Do wyboru są 3 opcje. Tradycyjny przelew w wysokości 1 zł z posiadanego konta w innym banku, weryfikacja za pomocą zewnętrznego systemu Kontomatik lub GIRO.

darmowa pożyczka Super Grosz

Ostatnią opcję odrzucam od razu, ponieważ wymaga ona odwiedzenia placówki Poczty Polskiej i poniesienia opłaty w wysokości 14 zł. Najwygodniejszą opcją jest według mnie przelew weryfikacyjny, który realizowany jest za pośrednictwem płatności Blue Cash. Jeśli zależy Ci na czasie, to możesz skorzystać również z weryfikacji poprzez Kontomatik, który wykorzystuje metodę screen scrapingu. W skrócie polega ona na tym, że po podaniu danych do logowania na konto bankowe system automatycznie weryfikuje podane przez nas dane. Kontomatik nie przechowuje podanych danych, a do połączenia wykorzystuje bezpieczne, szyfrowane połącznie. Tak wiem, podawanie danych do swojego konta bankowego dla wielu wydaje się być niewłaściwym działaniem, lecz system Kontomatik od lat jest wykorzystywany przez wiele banków i instytucji finansowych. Zawsze możecie zmienić hasło do swojego banku zaraz po dokonaniu weryfikacji przez Kontomatik 😉

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujemy SMSem, a środki pojawiają się na naszym koncie w ciągu kilku, kilkunastu minut. Jednocześnie na adres email przekazana zostanie pełna dokumentacja związana z udzieloną pożyczką, w tym umowa wraz ze wskazanym terminem spłaty oraz numer rachunku bankowego, na który należy jej dokonać. Spłaty można dokonać też szybkim przelewem logując się na swoje konto na stronie Super Grosza. Przypominam, że w ramach tej akcji, udzielona pożyczka nie może zostać spłacona wcześniej niż po 14 dniach od jej udzielenia. Warto też się jednak nie spóźnić i nie przekroczyć 30 dni, ponieważ wtedy zostaną naliczone dodatkowe opłaty, które mogą być dużo wyższe niż premia w wysokości 100 zł!

Czytaj także: Bonus 100 zł na start z Twisto ponownie dostępny!

Super Grosz  – prześwietlenie oferty!

Na koniec raz jeszcze warto podsumować najważniejsze parametry promocyjnej pożyczki w Super Grosz:

  • kwota pożyczki od 1 000 zł do 10 000 zł;
  • prowizja i opłata przygotowawcza: 0 zł;
  • termin spłaty pożyczki bez kosztów: 30 dni. Koniecznie pożyczkę należy spłacić w tym terminie inaczej dodatkowe opłaty i odsetki będą bardzo wysokie!
  • RRSO: 0%;
  • całkowita kwota do spłaty = kwota zaciągniętej pożyczki;

Weź darmową pożyczkę Super Grosz i odbierz 100 zł premii!

Dokumenty:

  • Regulamin promocji „BlueBonus VI”

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *