Powraca 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

140 zł za konto w ING Banku Śląskim!
Mimo majówki ING Bank Śląski wystartował z kolejną edycją promocji związanej z założeniem ich flagowego rachunku osobistego – Konta z Lwem. Choć same zasady są bardzo podobne do poprzedniej edycji to tym razem skrócono okres karencji, co oznacza, że część z byłych klientów „pomarańczowych” może ponownie zyskać premię za otwarcie rachunku 🙂 Zapraszam do szczegółowego prześwietlenia aktualnej akcji, które znajduje się w dalszej części wpisu!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każdy, kto nie posiada lub nie posiadał od 30 listopada 2016 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Posiadacze innych produktów w banku nie są wykluczeni i mogą skorzystać z promocji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w ING Banku Śląskim we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek w wariancie Direct lub Komfort wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Konieczne jest również wyrażenie niezbędnych w promocji zgód marketingowych. Jeżeli jednak posiadasz już dostęp do bankowości internetowej banku (np. dlatego, że posiadasz już inny produkt) to wniosek o konto musisz złożyć właśnie poprzez bankowość internetową a dodatkowo wyrazić chęć przystąpienia do promocji poprzez specjalną stronę dostępną tutaj. Nie zapomnij również o otworzeniu rachunku oszczędnościowego jeśli go nie posiadasz.
 
Czas na przystąpienie do promocji tj. zawarcie umowy o konto osobiste, kartę debetową i konto oszczędnościowe mija 31 lipca 2018 r. W ING Banku Śląskim dzień złożenia wniosku o konta jest tożsamy z datą zawarcia umowy, choć same podpisy na umowie są składane później za pośrednictwem kuriera.
 
 

Od 100 do 140 za transakcje kartą lub BLIKIEM

Premia została podzielona na 3 poziomy: 100 zł, 120 zł i 140 zł. Spełniając podstawowe warunki płatności kartą otrzymasz premię w wysokości 100 zł, a gdy dodatkowo jeszcze spełnisz warunki płatności BLIKIEM i/lub wpływu wynagrodzenia, Twoja premia będzie wyższa o 20 lub 40 zł. Poniżej znajduje się szczegółowe zestawienie warunków dla każdego poziomu premii:
1. Aby otrzymać 100 zł należy:
– do 30 listopada 2018 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o łącznej wartości 1000 zł. Czasu na wydanie wymaganej kwoty jest zatem całkiem dużo.
 
2. Aby otrzymać 120 zł:
– spełnić warunki z punktu 1 oraz
– do 30 listopada 2018 r. wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być transakcje z pkt. 1) albo
– do 30 listopada 2018 r. zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia o wartości min. 1000 zł na nowoutworzone konto
 
3. Aby otrzymać 140 zł:
– spełnić wszystkie warunki z punktu 1 i 2
 
Jak widać warunki z punktu drugiego i trzeciego różnią się tylko tym, że dla maksymalnej premii 140 zł warunki transakcji BLIKIEM i wpływu wynagrodzenia muszą zostać spełnione łącznie. W przypadku gdy spełniony będzie tylko jeden z nich uczestnik otrzyma 120 zł premii.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Premia w wysokości 100 zł, 120 zł lub 140 zł będzie wypłacona na konto oszczędnościowe uczestnika do 8 stycznia 2019 r. Premia oczywiście podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Konto z Lwem w ING Banku Śląskim jest na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie) ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym (200 zł w przypadku osób do 25 roku życia) kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Warto tutaj zwrócić uwagę, że okres rozliczeniowy w tym banku obejmuje okres od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca, a więc nie są to standardowe okresy miesięcy kalendarzowych. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa, a pozostałe kosztują 2,5 zł.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *