Półroczny karnet OK System za założenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas!

Półroczny karnet OK System za konto w BGŻ BNP Paribas!
Powraca ciesząca się sporą popularnością promocja banku BGŻ BNP Paribas, w której można zdobyć karnety sportowe OK System, upoważniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce! Tym razem będzie można z nich korzystać nawet przez pół roku. Warunki? Założenie darmowego konta osobistego oraz aktywność w jego użytkowaniu. Zapraszam do szczegółowego prześwietlenia tej akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy nie być na dzień złożenia wniosku w ramach promocji  stroną umowy ramowej oraz nie być posiadaczem konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Posiadanie produktów w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w akcji, ponieważ tam zawierana jest odrębna umowa ramowa.
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Dokonując rejestracji koniecznie zaznacz wszystkie  zgody w udostępnionym formularzu. Czas na rejestrację i wysłanie wniosku masz do 15 lipca 2018 r. ale uwaga, w promocji przewidziano pulę 1500 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Po przekroczeniu tej puli nie będzie już możliwe zgłoszenie w promocji. Czas na zawarcie samej umowy upływa 31 lipca 2018 r. i będzie się to odbywać za pośrednictwem kuriera.
 

Jak zdobyć 6 miesięcznych karnetów OK System?

Aby otrzymać 6 miesięcznych karnetów sportowych konieczne będzie spełnienie w okresie sierpień 2018 r. – styczeń 2019 r. następujących warunków w każdym z podanych miesięcy:
– zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł;
– zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł;
– dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile;
Jeśli chodzi o wpływy, to mogą to być np. przelewy z Twojego konta w innym banku. Zaś odnośnie transakcji bezgotówkowych zaznaczyć należy, że bank wyklucza część transakcji wykonanych w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne karnety OK system uprawniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce maksymalnie 2 razy w tygodniu. Pierwszy karnet zostanie przesłany w formie wiadomości sms do 20 września  2018 r. i będzie obowiązywał w październiku 2018 r. By go aktywować konieczne będzie założenie konta na stronie www.pakietyoksystem.pl/aktywniezkontem i tam wpisanie otrzymanego kodu. Kolejne karnety będą wgrywane na Twoje konto OK System w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego termin obowiązywania karnetu. Łącznie można zatem korzystać z darmowego pakietu sportowego w okresie październik 2018 – marzec 2019.
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji karnetami sportowymi znajdziesz tutaj a taryfę opłat i prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *