Po 100 zł premii dla nowych i obecnych klientów Inteligo w nowej edycji programu poleceń!

100 zł za założenie konta w Inteligo!

Trwa 16 już edycja programu poleceń w Inteligo. Ponownie zyskać zatem można 100 zł premii pieniężnej (zarówno dla obecnych klientów za skuteczne polecenia, jak i nowych klientów, którzy otworzą rachunek). Same warunki otrzymania nagrody są niezmiennie proste, więc zdobycie dodatkowej „stówki” nie powinno stanowić problemu ?

Kto może skorzystać z promocji?

Program poleceń, co oczywiste polega na polecaniu danego produktu, w tym przypadku konta w Inteligo, innym osobom. Osobami polecającymi mogą być aktualni klienci banku, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie programu (rejestracja nie jest konieczna jeśli uczestniczyłeś już w jednej z poprzednich edycji) wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych oraz akceptując regulamin programu poleceń. Uwaga – podczas rejestracji koniecznie podaj ten sam numer telefonu, który masz podany do obsługi konta Inteligo! To właśnie Twój numer telefonu stanowi kod polecenia ?

Nowym klientem, z kolei może być osoba, która nie posiada ani nie posiadała w okresie 3 lat przed datą rozpoczęcia danej edycji programu poleceń (w tym przypadku to jest 8 października 2019 r.) żadnego konta Inteligo. Wykluczone są również osoby, które niedawno złożyły wniosek o to konto i jest on w trakcie rozpatrywania. Chociaż Inteligo to bank prowadzony de facto przez PKO BP, to jednak posiadanie tam konta nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie. Co ciekawe w akcji otwierać można zarówno standardowe konta dla osób prywatnych, jak i konta firmowe. W przypadku tych drugich możliwe jest to tylko dla osób prowadzących własną działalność oraz wspólników spółek cywilnych.

Czytaj także: 100 zł wyrobienie darmowej karty Twisto!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji i otworzyć konto z polecenia, należy udać się na dedykowaną stronę internetową i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o konto w Inteligo (lub telefonicznie), podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta tego banku. Konieczne jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz zaakceptowanie regulaminu programu. Samą umowę zawiera się za pośrednictwem kuriera i co ciekawe przywozi on od razu kartę debetową do rachunku, więc praktycznie od razu można w pełni korzystać z konta. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31 grudnia 2019 r., więc czasu na przystąpienie do promocji jest całkiem sporo.

Czytaj także: 2,8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku!

Jak zdobyć 100 zł za założenie konta w Inteligo?

Po otwarciu rachunku pozostaje już tylko spełnić ostatnie warunki do otrzymania nagrody. Jeśli otwieraliśmy konto indywidualne lub wspólne wystarczy w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o konto wykonać transakcje bezgotówkowe kartą o wartości co najmniej 200 zł oraz minimum 1 transakcję bezgotówkową przy użyciu kodu BLIK o wartości min. 40 zł. Uwaga – pod uwagę nie będą brane transakcje w sieci Internet!

W przypadku otwarcia konta firmowego również należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą o wartości co najmniej 200 zł. Drugim warunkiem jednak nie jest płatność BLIKIEM, a wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”. W przypadku kont firmowych jest też trochę więcej czasu na spełnienie wskazanych warunków – 40 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o konto.

W przypadku osób polecających nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia ?

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Jak wspomniałem we wstępie nowi klienci Inteligo mogą zyskać 100 zł za otwarcie rachunku, a obecni również 100 zł za każde skuteczne polecenie. Przez skuteczne polecenie rozumiane jest spełnienie przez nowego klienta warunków do przyznania nagrody w wysokości 100 zł. Dodatkowo przewidziano nagrody dla najlepszych polecających:

  • 250 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 5 do 10 kont,
  • 500 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 11 do 20 kont,
  • 1000 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 21 do 30 kont,
  • 1500 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 31 do 40 kont,
  • 2000 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 41 do 50 kont,
  • 3000 zł – w przypadku skutecznego polecenia 51 lub więcej kont.

Sam program poleceń podzielony jest na 3 etapy (08.10.2019 r. – 31.10.2019 r.; 01.11.2019 r. – 30.11.2019 r.; 01.12.2019 r. – 31.12.2019 r.) i zgodnie z nimi będą weryfikowane warunki udziału w akcji. W ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu bank weryfikuje spełnienie warunków, a w ciągu kolejnych 44 dni wypłaca premię. Tym samym bank daje sobie dość dużo czasu na wypłatę nagród, ale z poprzednich edycji programu wiem, że w praktyce wypłaty były realizowane dużo wcześniej.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto w Inteligo – prześwietlenie oferty!

Rachunek w Inteligo jest prowadzony całkowicie bezpłatnie bez dodatkowych warunków. Zapłacić można 4 zł za obsługę karty debetowej, ale wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę 100 zł w danym cyklu rozliczeniowym zwalnia z jej naliczenia. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do innych banków w Inteligo miesięczne okresy rozliczeniowe nie pokrywają się z miesiącami kalendarzowymi, ale liczone są indywidualnie od daty zawarcia umowy. Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to zupełnie darmowe są te dokonywane z bankomatów PKO BP i Santander Banku. Za pozostałe zapłacimy 5 zł. Otwierając konto, bank z automatu uruchamia pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach wykonywanych na koncie. Przez pierwsze 2 miesiące jest on darmowy, ale później opłata miesięczna wynosi 5 zł. Warto więc od razu go wyłączyć w bankowości internetowej lub telefonicznej.

Załóż konto w Inteligo!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *