Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Program poleceń w PKO BP!

Po dłuższym czasie nieobecności powrócił program poleceń kont osobistych w największym polskim banku – PKO BP. Tym razem do zdobycia jest 100 zł premii pieniężnej za każde skuteczne polecenie dla obecnych klientów oraz 100 zł za założenie konta dla nowych. Same warunki uzyskania premii są bardzo proste, więc tym bardziej żal nie skorzystać. Ja zatem wracam do PKO BP, a Wy? 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Program poleceń, co oczywiste polega na polecaniu danego produktu, w tym przypadku konta osobistego w PKO BP, innym osobom. Osobami polecającymi mogą być aktualni klienci banku, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie programu wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych oraz akceptując regulamin programu poleceń. Uwaga – podczas rejestracji koniecznie podaj ten sam numer telefonu, który masz podany do obsługi konta! To właśnie Twój numer telefonu stanowi kod polecenia ?

Nowym klientem, z kolei może być osoba, która nie posiada ani nie posiadała w okresie 3 lat przed datą rozpoczęcia danej edycji programu poleceń (w tym przypadku to jest 5 czerwca 2019 r.) żadnego konta w PKO BP. Wykluczone są również osoby, które niedawno złożyły wniosek o to konto i jest on w trakcie rozpatrywania. Co ważne jeśli ktoś posiada konto w siostrzanym Inteligo, to nie wyklucza go to z udziału w opisywanej ofercie.

Czytaj także: 400 zł do wydania na Allegro, w Empiku, RTV Euro AGD lub Douglasie z kartą kredytową BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji i otworzyć konto z polecenia, należy udać się na dedykowaną stronę internetową i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o konto w PKO BP, podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta tego banku. Konieczne jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz zaakceptowanie regulaminu programu. Następnie w ciągu maksymalnie kilku dni zadzwoni konsultant banku, w celu potwierdzenia danych we wniosku. Samą umowę zawiera się za pośrednictwem kuriera i co istotne przywozi on od razu kartę debetową do rachunku, więc praktycznie od razu można w pełni korzystać z konta. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31 sierpnia 2019 r., więc czasu na przystąpienie do promocji jest całkiem sporo.

Czytaj także: Aż 300 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas!

100 zł za płatności kartą i BLIKIEM!

Po otwarciu rachunku nowy klient musi już tylko spełnić ostatnie warunki do otrzymania nagrody. Konieczne jest w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o konto wykonać transakcje bezgotówkowe kartą o wartości co najmniej 200 zł oraz minimum 1 transakcję bezgotówkową przy użyciu kodu BLIK w aplikacji mobilnej. Uwaga – pod uwagę nie będą brane transakcje w sieci Internet!

W przypadku osób polecających nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia ?

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Jak wspomniałem we wstępie nowi klienci Inteligo mogą zyskać 100 zł za otwarcie rachunku, a obecni również 100 zł za każde skuteczne polecenie. Przez skuteczne polecenie rozumiane jest spełnienie przez nowego klienta warunków do przyznania nagrody w wysokości 100 zł. Dodatkowo przewidziano nagrody dla najlepszych polecających:

 • 5-10 kont – 250 zł
 • 11-20 kont – 500 zł
 • 21-30 kont – 1000 zł
 • 31-40 kont – 1500 zł
 • 41-50 kont – 2000 zł
 • 51 i więcej – 3000 zł

Sam program poleceń podzielony jest na 3 etapy (05.06.2019 – 30.06.2019 r.; 01.07.2019 – 31.07.2019 r.; 01.08.2019 – 31.08.2019 r.) i zgodnie z nimi będą weryfikowane warunki udziału w akcji. W ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu bank weryfikuje spełnienie warunków, a w ciągu kolejnych 25 dni wypłaca premię. Tym samym bank daje sobie dość dużo czasu na wypłatę nagród, ale z poprzednich edycji programu wiem, że w praktyce wypłaty były realizowane dużo wcześniej.

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Konta w PKO BP – prześwietlenie oferty!

Podstawowym rachunkiem w PKO BP jest Konto za Zero a także Konto dla Młodych przeznaczone dla osób do 26 roku życia. Pierwszy z nich jest prowadzony za darmo pod warunkiem posiadania wydanej karty płatniczej do rachunku (inaczej 8 zł/msc). Ten drugi jest darmowy bez żadnych dodatkowych wymagań. Jeśli chodzi zaś o kartę debetową, to w przypadku Konta za Zero trzeba wydać kartą 300 zł miesięcznie w formie transakcji bezgotówkowych (liczą się miesięczne okresy od zawarcia umowy, a nie miesiące kalendarzowe) inaczej koszt użytkowania karty wyniesie 8 zł/msc. W przypadku Konta dla Młodych karta może kosztować 5 zł miesięcznie, ale wykonanie nią 4 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z jej naliczenia. I ostatnia kwestia czyli wypłaty z bankomatów. Dla posiadaczy Konta dla Młodych są one w pełni darmowe. Z kolei w przypadku Konta za Zero darmowe są tylko wypłaty z bankomatów PKO BP. Za inne zapłacimy 3% wartości wypłaty (min. 5zł)

Załóż konto w PKO BP!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 605965825. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *