Pewne 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie konta!

200 zł za konto w Banku Millennium!

Jeśli miałbym wskazywać banki, które potrafią organizować promocje z bardzo łatwymi do spełnienia warunkami, to bez wątpienia wskazałbym Bank Millennium. Właśnie wystartowała kolejna odsłona promocji, w której można zyskać 200 zł premii pieniężnej zakładając konto osobiste. By ją otrzymać wystarczy… trzykrotnie spełnić warunki bezpłatności konta. Niestety jest też i minus. Z promocji wykluczeni są wszyscy byli klienci banku, którzy kiedykolwiek zakładali w Banku Millennium konto z dodatkową premią. Ale po kolei!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium czyli osoby pełnoletnie, które nie mają żadnego produktu w tym banku zgodnie z zapisami regulaminu:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Dodatkowo jeśli miałeś już kiedyś konto osobiste w Banku Millennium i zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią, to również nie możesz wziąć udziału w tej akcji. Wykluczone są ponadto osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania.

Czytaj także: Gwarantowane 200 zł w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony promocji złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 28 stycznia 2019 r. Umowę należy zawrzeć do 31 stycznia 2019 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, w tym poprzez kanały elektroniczne oraz telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania promocji.

200 zł w gotówce za trzykrotne spełnienie warunków bezpłatności konta!

Nagroda, czyli 200 zł premii pieniężnej została podzielona na dwie części: 50 i 150 zł. By otrzymać pierwszą z nich należy w lutym 2019 r. aktywować aplikację mobilną banku, zasilić nowoutworzone konto kwotą co najmniej 1000 zł (najwygodniej wykonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonać minimum 1 operację bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. Zwracam uwagę, że zapis regulaminu mówi o konkretnym miesiącu, więc zakładając konto w styczniu należy wstrzymać się ze spełnianiem wskazanych warunków do kolejnego miesiąca.

A co należy zrobić, by zyskać drugą nagrodę o wartości 150 zł? Wystarczy spełnić te same warunki co dla pierwszej nagrody, ale w kolejnych 2 miesiącach czyli marcu i kwietniu 2019 r. (oczywiście poza aktywacją aplikacji mobilnej 😉 )

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 200 zł będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona najpóźniej do 18 marca 2019 r., a druga, o wartości 150 zł, najpóźniej do  20 maja 2019 r. Do tego czasu należy być posiadaczem konta i karty, a także utrzymać wyrażone zgody marketingowe.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowo konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 200 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Konto  360° i Konto 360° Student  – prześwietlenie oferty

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „200 zł na Nowy Rok”

Cennik usług dla kont osobistych

Cennik usług dla kart płatniczych

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *