Pewne 100 zł od Envelo Banku + 200 za polecenia i kolejne 200 zł zwrotu za przesyłki!

100 zł za konto w EnveloBanku!
Envelo Bank, bo o nim dziś będzie mowa, to tak naprawdę internetowa odnoga Banku Pocztowego. Z racji tego, że powstał stosunkowo niedawno (wystartował 27 września 2017 r.) to wciąż musi starać się o pozyskanie nowych klientów. W najnowszej promocji oferuje gwarantowaną stówkę za założenie konta oraz 200 zł za polecenia i kolejne 200 w formie zwrotów za przesyłki. Razem można zdobyć nawet 500 zł! Sprawdźmy jakie są warunki akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy nigdy nie posiadali EnveloKonta, a także nie są obecnie posiadaczami konta w Banku Pocztowym lub nie są w trakcie wnioskowania o EnveloKonto lub konto w Banku Pocztowym.  Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji!
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Wypełniając formularz wystarczy zaznaczyć dwie pierwsze zgody na formularzu jak poniżej. Pozostałe zgody są dobrowolne.
EnveloKonto - jak założyć w ramach promocji?
Następnie poprzez swoje konto na stronie promocji należy złożyć wniosek o EnveloKonto wraz z kartą debetową. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji. Czas na wykonanie tych czynności upływa 31 lipca 2018 r., ale uwaga – w promocji przewidziano tylko 1800 promocyjnych wniosków! Ilość pozostałych w puli wniosków jest widoczna na stronie promocji. Po jej przekroczeniu nie będzie możliwe dalsze rejestrowanie się w akcji. Jeśli nie chcesz, żeby ominęły Cię tego typu limitowane akcje, które potrafią skończyć się bardzo szybko (np. promocja Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima zakończyła się tego samego dnia, w którym opublikowałem wpis na jej temat!) to zapisz się na bezpłatny newsletter!

Wracając do opisywanej akcji, po złożeniu wniosku o EnveloKonto konieczne będzie zawarcie samej umowy o konto i kartę najpóźniej do 21 sierpnia 2018 r., a cały proces odbywa się za pośrednictwem kuriera.
 

Jak zdobyć 550 zł za otworzenie konta w EnveloBanku?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie już spełnić tylko 1 prosty warunek. Do 12 września 2018 r. trzeba wykonać co najmniej 3 płatności na kwotę minimum 100 zł. Co ciekawe, inaczej niż w innych tego typu promocjach bank nie zaznaczył, że chodzi o transakcje bezgotówkowe, co oznacza, że nawet wypłata środków z bankomatu spełni warunki akcji 🙂
 

Jak zdobyć nawet 200 zł za polecenia W EnveloBanku?

Premia na start to nie jedyna nagroda jaką można zdobyć. Zyskiwać można bowiem również za polecenia innych użytkowników. Polecającym może być osoba, która spełniła wszystkie podstawowe warunki udziału w akcji, uprawniające do odbioru nagrody w wysokości 100 zł. Następnie, po rejestracji na stronie promocji, powinna wygenerować swój indywidualny kod polecający, który może przekazać osobom polecanym. Te powinny zarejestrować się na stronie promocji, podając otrzymany kod polecający. Jeśli spełnią warunki akcji z podstawową nagrodą, otrzymają gwarantowane 100 zł, a polecający dodatkowe 50 zł. Nic nie stoi na przeszkodzie by osoba polecona, wygenerowała swój kod polecający i przekazywała go kolejnym osobom. Bank płaci za 4 pierwsze polecenia, więc w sumie zdobyć w ten sposób można nawet 200 zł!
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Wszyscy, którzy spełnią warunki akcji, otrzymają do 21 września 2018 r. wiadomość email z informacją o przyznaniu nagrody. Do 28 września trzeba będzie ponownie zalogować się na stronie promocji i uzupełnić następujące dane osobowe: imię i nazwisko, numer EnveloKonta uczestnika i adres zamieszkania. Sam przelew nagrody nastąpi do 5 października 2018 r. i do tego czasu trzeba być użytkownikiem zarówno konta, jak i karty założonych w ramach promocji. Premia oczywiście zwolniona jest z podatku dochodowego.
 

Do 200 zł zwrotu za przesyłki!

Zakładając konto w EnveloBanku można jednocześnie wziąć udział w akcji, w której zyskiwać można zwroty za przesyłki dokonywane za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka pocztowa, Pocztex, Paczka EKSTRA24, PACZKA24, PACZKA48, List polecony, Przesyłka firmowa polecona). Zwroty można otrzymać w przypadku dokonania zakupów internetowych za min. 30 zł. Wybierając jedną z powyższych przesyłek i płacąc kartą EnveloBanku lub za pomocą Pay-by-linka z EnveloKonta można zyskać 2 zł zwrotu za każdą taką przesyłkę. Co 10 przesyłka premiowana jest bonusem w wysokości 10 zł. Miesięcznie uzyskać można do 20 zł, a roczny limit zwrotów wynosi 200 zł. Do programu przystąpić można za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej banku. Tam też należy rejestrować każdą transakcję. Niezbędne jest również wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz niezgłaszanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku – nie jest to wymagane w promocji z premią 100 zł ani w przypadku poleceń.
 

EnveloKonto – prześwietlenie oferty

Na koniec sprawdzam jakie dodatkowe opłaty mogą się pojawić w związku z udziałem w opisywanej akcji. Na szczęście nie jest źle 🙂 Otwarcie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Możemy zapłacić 5 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej, ale 1 transakcja kartą na dowolną kwotę oraz wpływ w wysokości min. 1000 zł np. z naszego konta w innym banku powoduje, że opłata nie będzie pobierana. Osoby do 26 roku życia, nie muszą się tym warunkiem martwić. Dla nich i karta będzie bezwarunkowo darmowa. Niezależnie od wieku nie zapłacimy nic za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. 
 
 
Pełny regulamin promocji z nagrodą 100 zł na start oraz programem poleceń znajdziesz tutaj, regulamin akcji ze zwrotem za przesyłki tutaj, a Taryfę Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *