O mnie

Pewne jak w banku!Cześć! Mam na imię Sebastian i chciałbym przybliżyć Ci świat finansów osobistych i bankowości. Tematem tym nie zajmuję się zawodowo. Jest to po prostu moja pasja, którą rozwijam w wolnych chwilach. Na co dzień od lat zajmuję się pozyskiwaniem i rozliczaniem różnego rodzaju dotacji, w tym środków pochodzących z Unii Europejskiej. To właśnie dzięki niej nauczyłem się analizować i wyłuskiwać ważne informacje z wielostronicowych dokumentów pisanych formalnym, nieprzyjaznym językiem. Regulaminy promocji bankowych to nic, w porównaniu do kilkudziesięciu-kilkusetstronicowych wytycznych, regulaminów naborów, czy wzorów umów o dofinansowanie.

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Ja również zgadzam się z tą opinią, jednak wiem, że dzięki nim jest nam w życiu o wiele łatwiej realizować swoje marzenia i pasje. Dziś mówiąc o pieniądzach nie sposób uciec od pojęcia bank. To tam większość z nas trzyma swoje środki, tam wpływa nasze wynagrodzenie, tam składamy dyspozycje przelewów i innych operacji. Czy jednak wiesz jak bardzo różni się dziś oferta poszczególnych banków w Polsce? Czy wiesz jak zróżnicowane są wysokości opłat za poszczególne czynności jakie realizujesz w banku? Czy Twoje konto osobiste jest na pewno darmowe? Czy Twój bank udostępnia Ci wygodną i nowoczesną bankowość internetową i mobilną?

Na tym blogu dowiesz się jak wygląda oferta banków w zakresie najpopularniejszych produktów takich jak: konta osobiste, konta oszczędnościowe, lokaty czy karty kredytowe. Zobaczysz, że „na bankach” możesz zarabiać a nie jedynie być strzyżonym na kolejnych opłatach i prowizjach. Na blogu przedstawiam też najważniejsze i najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie płatności, transferów pieniężnych czy wymiany walut.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu informacje, które pozwolą Ci wybrać bank i inne rozwiązania płatnicze, który najlepiej będą odpowiadały Twoim potrzebom, a jednocześnie nie będą dla Ciebie źródłem niepotrzebnych kosztów i stresu oraz pozwolą ci dodatkowo zarobić. Miłego czytania!

Na koniec zachęcam Cię do polubienia strony Pewne jak w banku na Facebooku i Twiterze. Wrzucam tam dodatkowe ciekawostki oraz wypowiadam się na tematy okołoblogowe i nie tylko. Jeśli chcesz możesz też zapisać się do bezpłatnego newslettera, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie ominą Cię nowe wpisy!