Nowe, bezwarunkowo darmowe CitiKonto z premią pieniężną w wysokości 150 zł!

Nowe, darmowe konto w Citibanku z premią 150 zł

Dotychczas jedynie Nest Bank oferował konto osobiste wraz z kartą płatniczą bez opłat i bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków. Od teraz dołącza do niego bank Citi Handlowy. Wraz nowym rodzajem CitiKonta wprowadzono możliwość posiadania rachunku osobistego bez martwienia się o dodatkowe opłaty. A jeśli w promocji dla otwierających rachunek czeka 150 zł w gotówce, to dlaczego by nie skorzystać z tej okazji!?

Kto może przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem banku, rozumianym jako osoba, która po 1 stycznia 2020 r. nie posiadała lub nie współposiadała w banku Citi Handlowy żadnego konta osobistego lub rachunku osobistego. Posiadanie np. karty kredytowej nie stanowi przeszkody przy skorzystaniu z opisywanej oferty.

Czytaj także: Nawet 200 zł premii za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz powyższy warunek, to wystarczy, że złożysz wniosek o CitiKonto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji najpóźniej niż do 20 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków! Tym samym nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji. Biorąc pod uwagę, że bank Citi Handlowy dawno nie oferował już żadnej promocji związanej z założeniem rachunku osobistego oraz proste warunki samej akcji, nie spodziewam się, że pula dotrwa do wskazanego terminu 😉 Samą umowę można sfinalizować bez wychodzenia z domu przy wykorzystaniu smartfona.

Czytaj take: 200 zł na Allegro w prostej promocji banku PKO BP!

150 zł premii na start za otwarcie CitiKonta!

Nagrodami w akcji są 3 premie pieniężne o wartości 50 zł każda. Aby zdobyć pierwszą taką nagrodę należy do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zalogować się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min 100 zł, który nie pochodzi z rachunku prowadzonego przez CitiHandlowy. Najprościej więc ten warunek spełnić dokonując przelewu ze swojego konta w innym banku.

Kolejne 50 zł zostanie przyznane w zamian za wykonanie płatności kartą za pośrednictwem portfeli cyfrowych Google Pay lub Apple Pay o wartości min. 100 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Pod uwagę będą brane wszystkie płatności zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Ostatnie 50 zł wpadnie jeśli do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnisz wpływ w wysokości min. 2000 zł „z tytułu wynagrodzenia”. Bank nie definiuje co rozumie pod pojęciem wynagrodzenia, więc można spróbować dowolnych przelewów.

Każda z nagród zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca przewidzianego na spełnienie danych warunków. A więc nagroda nr 1 zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, nagroda nr 2 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, a nagroda nr 3 wpłynie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Czytaj także: Do 250 zł w promocji kont osobistych w Santander Banku + do 300 zł zwrotu za rachunki!

CitiKonto w Citi Handlowy – prześwietlenie oferty!

Tak jak wspomniałem we wstępie CitiKonto to rachunek prowadzony za darmo bez żadnych dodatkowych warunków. Nie trzeba się również martwić o opłaty z tytułu obsługi karty płatniczej, bo i tutaj żadnych opłat nie będzie niezależnie czy z karty będziemy aktywnie korzystać czy też nie. Darmowe są również wszystkie przelewy zlecane w bankowości internetowej, w tym 3 pierwsze w danym miesiącu przelewy natychmiastowe za pośrednictwem systemu Express Elixir. Nic nie kosztują wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku oraz 4 pierwsze w danym miesiącu wypłaty z bankomatów innych operatorów (kolejne 8 zł). Przy zakładaniu konta warto zwrócić uwagę, żeby nie włączać żadnych dodatkowo płatnych usług np. CitiPhone, a jeśli tego typu usługi będą domyślnie włączone, jak najszybciej z nich zrezygnować. Tym samym w promocji można zgarnąć nie tylko premię pieniężną, ale i również zyskać rachunek za prawdziwe 0 zł!

 Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *