Nawet 750 zł za założenie konta osobistego w mBanku!

750 zł za konto w mBanku!

Trwa wysyp promocji związanych z założeniem rachunku osobistego. Dopiero co pisałem o możliwości zdobycia 150 zł za założenie konta w Banku Millennium oraz 300 zł od banku BGŻ BNP Paribas. Czas na kolejną okazję z jeszcze wyższą premią! Tym razem zarobić będziemy mogli w promocji mBanku organizowanej wspólnie z serwisem bankier.pl. Zdobyć można bon do wykorzystania w sklepach Decathlon w wysokości 100 zł oraz do 650 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM. Sprawdźmy co trzeba zrobić, żeby uzyskać nagrodę w pełnej wysokości.

Kto może skorzystać z promocji?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że promocje tak naprawdę są dwie. Jedna związana z możliwością zdobycia bonu do wykorzystania w sklepach Decathlon i druga związana ze zwrotami za płatności kartą i BLIKIEM. Obie promocje można połączyć, więc cały poniższy wpis skupia się na pokazaniu jak zdobyć maksymalną premię z obu tych promocji.
 
Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów definiowanych jako osoby, które po 01.01.2016 r. nie posiadały w mBanku konta o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Co to za numer? Są to cyfry od drugiej do dziesiątej w numerze rachunku bankowego. Jeśli miałeś rachunek z innym numerem to możesz skorzystać z promocji. Dodatkowo wykluczone są osoby, które już złożyły wniosek o jakikolwiek produkt mBanku i wniosek ten jest procesowany oraz oczywiście osoby związane z organizatorem akcji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji oraz złożenie wniosku o konto najlepiej wraz z kartą debetową (będzie ona nam potrzebna do zgarniania zwrotów o czym piszę dalej) poprzez zamieszczony tam link. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w promocji. Samo podpisanie umowy można sfinalizować za pośrednictwem kuriera lub poprzez podpisanie umowy w placówce. Przy wyborze tej ostatniej opcji koniecznie sprawdźcie czy pracownik nie wprowadza wniosku na nowo, żeby samemu uzyskać prowizję za pozyskanie klienta. W takiej sytuacji również nie otrzymacie premii.
 
Składając wniosek musicie wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów powiązanych oraz zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową – w innym przypadku bank nie będzie mógł poinformować organizatora, że spełniliście warunki promocji i ten nie będzie mógł wypłacić premii.
 

Jak zdobyć 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon?

Dalej warunki są już bardzo proste. Po złożeniu wniosku macie miesiąc na zawarcie umowy o konto a także w miesiącu jej zawarcia lub w kolejnym konieczne będzie dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych lub przelewów z nowo założonego konta. Ważne, żeby były to przelewy do innego banku. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby takie przelewy zrealizować na swój konto w innym banku 🙂
 

130 zł miesięcznie w formie zwrotów

Jeśli podczas składania wniosku o konto zamówiliście również kartę debetową do rachunku to równolegle możecie wziąć udział w drugiej promocji gdzie dobywać można nawet 130 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy. Jak uzyskać taką premię? Będzie ona wypłacana w formie zwrotów oraz naliczana od każdej płatności kartą lub BLIKIEM i stanowi 4 % takiej transakcji. Oznacza to, że w celu zdobycia maksymalnej nagrody konieczne będzie wydanie w ten sposób aż 3 250 zł. Z drugiej strony jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wydawać mniej i tym samym uzyskać mniejszą premię.
 
W przypadku promocji ze zwrotami jest jeszcze kilka warunków, które należy spełnić, żeby otrzymać premię. Zgodnie z regulaminem:

Premię otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
1) dokonasz  transakcji  kartą i/lub  płatności  BLIK  na  kwotę  minimum  250  zł  w  danym  miesiącu kalendarzowym, 

2)ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),

3)na  Twoje  eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego  rachunku  w  Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,

4)co najmniej raz w danym miesiąc u kalendarzowym zalogujesz się do aplikacji mobilnej Banku.

W skrócie konieczne będzie zapewnienie wpływu na rachunek w wysokości min. 1000 zł np. poprzez przelew z Twojego rachunku w innym banku oraz płatności na min. 250 zł kartą lub BLIKIEM w każdym z miesięcy, za które naliczane będą zwroty.


Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku bonu w wysokości 100 zł do sklepów Decathlon to nagroda zostanie przekazana drogą elektroniczną na podany adres mailowy do 30.06.2018 r. W przypadku zwrotów to środki będą wypłacane w kolejnym miesiącu za miesiąc poprzedni licząc od pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy przez 5 kolejnych  miesięcy. Przykładowo, jeśli zawrzesz umowę w lutym to w marcu możesz spełniać warunki promocji a wypłata nagrody nastąpi w kwietniu.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze krótkie spojrzenie na Tabelę Opłat i Prowizji. Wybierając ekonto w taryfie standard nie musimy martwić się o opłaty za jego prowadzenie, ponieważ jest ono bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową ale 5 transakcji miesięcznie zwalnia z naliczenia takiej opłaty. A skoro planujemy wziąć udział w promocji to problemów ze spełnieniem warunków nie powinno być problemu 😉 Darmowe są również wypłaty z bankomatów sieci Euronet, PlanetCash oraz BZWBK o wartości minimum 100 zł. Co ciekawe dzięki udziałowi w opisywanej tutaj promocji mBank gwarantuje niezmienność tych opłat przez co najmniej dwa najbliższe lata!
 
W promocji rejestrować możecie się do końca lutego a czas na zawarcie umowy macie do końca marca.
 
Regulamin promocji związanej z bonem do serwisu Decathlon znajdziecie tutaj a promocji związanej ze zwrotami za płatności kartą/BLIKIEM tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *