Nawet 550 zł za założenie konta osobistego w Raiffeisen Polbank!

Nawet 550 zł za konto w Reiffeisen Polbank!
Promocji związanych z ofertą Raiffeisen Polbank jeszcze nie opisywałem na blogu, a to dlatego, że ten bank w ostatnim czasie w zasadzie nie oferował żadnej akcji, wystarczająco ciekawej by zasługiwała na jej przedstawienie. Od niedawna jednak pojawiła się możliwość otworzenia konta osobistego z możliwością zdobycia dodatkowej premii w wysokości nawet 550 zł! To naprawdę sporo, jak za założenie tak standardowego produktu jak ROR. Czy warto z niej skorzystać? Jakie są warunki akcji? Czy są jakieś haczyki? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym szczegółowym prześwietleniu oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona tylko dla nowych klientów rozumianych jako osoby, które w okresie od 1.01.2016 r. do dnia poprzedzającego przystąpienie do oferty nie były stroną jakiejkolwiek umowy o czynności bankowe zawartej z bankiem. Oznaczono to, że wykluczone są osoby, które w ostatnich 2,5 roku posiadały jakikolwiek produkt w Raiffeisen Polbank. Wyjątkiem od tej reguły są produkty firmowe. W tym przypadku wykluczenie nie obowiązuje.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji należy złożyć wniosek o Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej banku. Składając wniosek należy zaznaczyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji, wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych/ofertowych w zakresie produktów i usług, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, wyrazić zgodę na używanie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń takich, jak telefon, smartfon, komputer, tablet, oraz na używanie automatycznych systemów wywołujących w formie komunikatów głosowych lub SMS, MMS,  na  wysyłanie  wiadomości  e-mail,  czy  inicjowanie  połączeń  telefonicznych,  dla celów tzw.  marketingu  bezpośredniego oraz wskazać jako sposób otrzymywania korespondencji formę elektroniczną. Uff, sporo tego 🙂 Do czasu wypłaty nagród powyższych zgód nie można wycofać.
 
Oferta trwa w okresie od dnia 1 lipca 2018 r. do otwarcia 7 000 kont, ale nie dłużej niż do dnia 31 października 2018 r. Wniosków jest zatem sporo, ale mimo wszystko nie warto zwlekać z przystąpieniem do akcji.
 

Jak zdobyć 550 zł za otworzenie konta w Raiffeisen Polbank?

Maksymalna premia czyli 550 zł została podzielona na mniejsze części, a otrzymanie każdej z nich wiąże się ze spełnieniem innych warunków. Ale po kolei:
 
Nagroda nr 1 – 50 zł. Pierwsza nagroda zostanie przelana na konto uczestnika do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego liczonego od miesiąca otwarcia konta  jeśli ten wykona transakcje o wartości min. 200 zł. Muszą one zostać zaksięgowane do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Jak definiowane są transakcje? Zgodnie z regulaminem są to wszystkie transakcje spełniające poniższe warunki:

transakcja bezgotówkowa dokonana Kartą i/lub za pośrednictwem BLIK, i/lub Cyfrowego  portfela,  jako  płatności  za  towary  lub  usługi  w  punktach  usługowo-handlowych,  z wyjątkiem transakcji typu e-commerce (transakcje wykonane drogą elektroniczną), transakcji  typu Quasi Cash czyli transakcji sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymieniane na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych), zakładów bukmacherskich, transakcji w kasynach (w tym w kasynach internetowych), przekazów pieniężnych oraz, dla których punkt sprzedaży dokonał korekty lub zwrotu środków na rachunek Uczestnika lub transakcje reklamowane przez Uczestnika;

Jak widać wykluczone są wszystkie transakcje dokonywane w sieci Internet. Natomiast większość pozostałych płatności bezgotówkowych z powodzeniem będzie uwzględnionych w promocji (no chyba, że często odwiedzasz kasyna lub zakłady bukmacherskie :))
 
Nagroda nr 2 – 3% wartości dokonanych transakcji ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Kolejne nagrody można zdobywać od 3 miesiąca następującego po miesiącu otwarciu konta przez 6 kolejnych miesięcy. Zyskać można 3% wartości wszystkich transakcji (definicja transakcji jest taka sama jak dla pierwszej nagrody), ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie, a łącznie 300 zł. Tym samym żeby zdobyć maksymalną premię należy wydawać ok 1666,67 zł miesięcznie. Sporo, ale jeśli wydamy mniej to nagrodę również otrzymamy, tylko że będzie proporcjonalnie niższa. Wypłata następować będzie do końca każdego następnego miesiąca uwzględnianego w tym okresie.
 
Nagroda nr 3 – 150 zł. W dziewiątym miesiącu od otwarcia konta można otrzymać kolejne 150 zł, jeśli spełnione będą następujące warunki:
– konto i karta będą dalej aktywne;
– w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu od otwarcia konta zanotowany zostanie jednorazowy wpływ w wysokości  min 2000 zł. Może to być zarówno wpłata gotówkowa jak i przelew z rachunku w innym banku;
– w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu od otwarcia konta wykonane zostaną min. 3 przelewy krajowe w PLN poprzez bankowość internetową lub mobilną.
 
Nagroda nr 4 – 50 zł. Ostatnie 50 zł można otrzymać tylko jeśli spełnione zostaną warunki dla nagród 1-3 oraz dodatkowo jeżeli w każdym z kolejnych czterech miesięcy zaczynając od dziewiątego miesiąca liczonego od miesiąca otwarcia konta zostaną wykonane i zaksięgowane transakcje o wartości min. 200 zł (definicja transakcji jest taka sama jak dla pierwszej nagrody). Premia zostanie przelana na konto uczestnika do końca 13 miesiąca po otwarciu konta.
 
Cóż, warunków jest sporo, ale i maksymalna do zdobycia premia robi wrażenie. Jeśli z otwieranego konta będziemy korzystać aktywnie, to jesteśmy w stanie zdobyć pełną lub prawie pełną pulę nagród.
 
 

Wymarzone Konto Osobiste –szczegóły oferty

W promocji należy otworzyć Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą debetową. Samo otworzenie i prowadzenie rachunku nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową. Wybierając kartę Mastercard Debit opłata miesięczna wynosi 6 zł bez możliwości jej zniesienia po spełnieniu dodatkowych warunków. Dlatego lepiej wybrać kartę Wymarzona Visa, która przy zaledwie jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu będzie za darmo (w innym przypadku 3 zł). Wypłaty z bankomatów własnych i sieci Euronet są darmowe. Za pozostałe nic nie zapłacimy tylko w przypadku karty Mastercard. Wybierając kartę Visa każda taka wypłata kosztuje 6 zł.
 
 
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj a Tabelę Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *