Nawet 500 zł w bonach do sklepów Biedronka za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity!

500 zł za kartę kredytową w Citibanku!
Citibank powraca z promocją swoich kart kredytowych, w tym darmowej karty Simplicity. Zyskać można nawet 500 zł w formie voucherów do sieci sklepów Biedronka, co jest obecnie najwyższą wartością premii jakie można zyskać w aktualnych promocjach kart kredytowych Citibanku, o których piszę na blogu. Ale to nie koniec dobrych informacji! Bank bowiem skrócił okres karencji dla byłych użytkowników, co oznacza, że zyskać mogą osoby, które „kredytówkę” w tym banku posiadały całkiem niedawno 🙂 Zapraszam do prześwietlenia promocji!


Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku żadnej, głównej karty kredytowej. Osoby, które posiadają/ły kartę wydaną do limitu innej osoby np. męża/żony mogą skorzystać z promocji. Posiadacze kont osobistych lub innych produktów w tym banku również nie są wykluczeni. Oczywiście należy pamiętać, że karta kredytowa to produkt, którego wydanie uzależnione jest od Twojej zdolności kredytowej. Minimalne wymagania bank definiuje następująco:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat.

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział a akcji konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dedykowanej stronie promocji dostępnej tutaj. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w promocji. Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku, który poprowadzi Cię przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Z pośród oferowanych przez Citibank kart kredytowych polecam skorzystać z karty Simplicity. Tylko ona jest bowiem całkowicie darmowa. Czas na wypełnienie formularza na stronie promocji upływa 14 sierpnia 2018 r. Sama umowa o kartę może zostać zawarta po tym terminie.

 

500 zł w formie voucherów do sklepów sieci Biedronka!

Aby otrzymać tytułową premię konieczne będzie spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim należy co najmniej 1 raz zalogować się odo bankowości internetowej lub mobilnej banku nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Następnie od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy należy dokonywać wydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie. W ten sposób, przez 10 kolejnych miesięcy kalendarzowych, zyskiwać można jeden voucher o wartości 50 zł, co łącznie da wartość 500 zł, jakie można zgarnąć w tej formie. 
Jeśli w jakimś miesiącu nie wykonamy płatności na wymaganą sumę to nic straconego, po prostu za ten miesiąc nie otrzymamy nagrody, ale będziemy mogli ją otrzymać w kolejnych miesiącach, oczywiście po spełnieniu wymaganych warunków. Czy płatności na 1000 zł miesięcznie to dużo? Na to pytanie każdy powinien sobie odpowiedzieć samodzielnie. Z jednej strony w równoległych promocjach Citibanku, gdzie zyskać można 300 zł, wystarczy 10 transakcji na dowolne kwoty ale i nagroda jest niższa. Z drugiej zaś w promocji będą uwzględniane właściwie wszystkie transakcje bezgotówkowe, co oznacza, że wydanie tej zakładanej kwoty można zrealizować w dowolny sposób np. opłacając rachunki domowe poprzez strony typu bm.pl, mojeplatnosci.pl czy aplikację Sprytny Bill.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Nagrody czyli vouchery elektroniczne o wartości 50 zł (maksymalnie 10 sztuk) będą przekazywane poprzez wiadomości w systemie bankowości elektronicznej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki promocji. Są to kody składające się z 13 znaków, które należy podać kasjerowi przed podsumowaniem zakupów (kod vouchera wprowadzany jest jak kod zwykłego produktu). Termin ważności voucherów to 6 miesięcy i można z nich korzystać wielokrotnie, aż do momentu zrealizowania ich pełnej wartości.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu.  Nie ma opłat miesięcznych ani rocznych za korzystanie z niej. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku, lepiej nie korzystaj z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagród możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂

 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.
 
Jeśli chcesz sprawdzić inne promocje Citibanku wystarczy, że klikniesz odpowiedni tag, które zawsze dostępne są pod każdym wpisem. Aktualnie bank bowiem ma sporo równoległych promocji, wiec wartą wybrać tę, która nam najbardziej pasuje 🙂

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *