Nawet 430 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + 300 zł zwrotu za rachunki!

Aż 430 zł za założenie konta w Santander Banku!

Jeszcze nie skończyła się jedna promocja związana założeniem konta osobistego w Santander Banku, a już wystartowała kolejna. Można w niej zyskać 150 zł premii pieniężnej oraz 50 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach Biedronka. Jeśli udział w tej akcji połączymy z programem poleceń, to zyskamy dodatkowe 80 zł, a kolejne 150 zł dostaniemy w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia. Razem daje to aż 430 zł premii! A przecież jeszcze czeka nawet 300 zł w formie zwrotów za rachunki 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocji jest tak naprawdę kilka. Aby zgarnąć wszystkie nagrody jako nowy klient należy być osobą nie posiadają żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska (w tym pod poprzednią nazwą banku – BZWBK) co najmniej od 1 kwietnia 2018 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z podstawowej promocji z premią w wysokości 200 zł, to okres karencji jest krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 26 sierpnia 2018 r. Dla porządku dodam, że w przypadku promocji dotyczącej wpływów wynagrodzenia wykluczeni są posiadacze kont osobistych prowadzonych w złotówkach w Santander Banku po 1 maja 2018 r.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: Voucher o wartości 400 zł do Morele.net z kartą kredytową w Citi Handlowy!

200 zł premii za 10 płatności kartą lub BLIKIEM!

Aby wziąć udział w podstawowej promocji, w której do zdobycia czeka 150 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka konieczne będzie złożenie najpóźniej do 21 października 2019 r. wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą debetową za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. We wniosku o konto warto też podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Dzięki temu możemy zyskać kolejne 80 zł, o czym piszę niżej. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1010952365. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji (jest to konieczne, żeby przekazać polecającemu informację, że należy mu się nagroda jeśli korzystamy równolegle z programu poleceń). Na koniec dodam, że konieczna jest również akceptacja następujących zgód:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK);

Na podstawie złożonego wniosku o konto należy zawrzeć umowę maksymalnie w ciągu 30 dni od jego wysłania, ale nie później niż do 31 października 2019 r.

Dalej pozostanie już tylko wykonanie w dwóch następujących po sobie miesiącach od dnia otwarcia konta min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie za pomocą karty lub BLIKIEM, na dowolne kwoty. Bank nie stawia żadnych większych wymogów jakie mają być to transakcje, także pod uwagę będą brane dowolne płatności dokonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody do 10 stycznia 2020 r. w formie wiadomości mailowej. Od jej otrzymania będziemy mieć 7 dni żeby ponownie zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku bankowego otworzonego w Santander Banku, na który zostanie przekazana premia. Przekazanie premii pieniężnej w wysokości 150 zł jak i bonu do Biedronki o wartości 50 zł (w wiadomości e-mail lub SMS-em) nastąpi maksymalnie do 20 stycznia 2020 r.

Czytaj także: 200 zł w gotówce z kontem 360° w Banku Millennium!

80 zł w programie poleceń w Santander Banku!

Poza podstawową akcją zgarnąć można 80 zł w ramach programu poleceń. Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank wypłaci nagrody czyli po 80 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Warto też pamiętać, że polecający może zyskać dodatkową premię w wysokości 100 zł za każde 10 skutecznych poleceń. Sama nagroda zostanie przelana na konto poleconego i polecającego najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia opisanych warunków.

Czytaj także: 350 zł do sklepów Biedronka za założenie konta w BNP Paribas na prostych warunkach!

150 zł za wpływy wynagrodzenia!

Zakładając konto w Santander Banku jako nowy klient, równocześnie można też zdobyć 150 zł w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia. Po założeniu konta konieczne będzie złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowootwarte konto osobiste poprzez zakładkę „Twoje sprawy” -> „Przenieś do nas wynagrodzenie” w bankowości internetowej lub poprzez infolinię banku. Dyspozycja ta, to nic innego, jak podanie nazwy i adresu pracodawcy, do którego bank prześle list z dyspozycją zmiany numeru rachunku bankowego do przelewu wynagrodzenia na konto prowadzone w Santander Banku.

Po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia wystarczy już tylko zapewnienie samych wpływów z tego tytułu najpóźniej do końca stycznia 2020 r. Za każdy miesiąc, w którym taki wpływ zapewnimy otrzymamy 50 zł, ale nie więcej niż 150 zł.  Warto też przytoczyć co bank definiuje jako wynagrodzenie:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lubwpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagroda zostanie wypłacona jednorazowo do 29 lutego 2020 r.

Czytaj także: 50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne ?

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty

Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie;
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej, a jednocześnie pokrywa się z wymogiem promocji z wpływami wynagrodzenia. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

 1. Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Kod sprawdzony w praktyce, gdyż dwa razy premie za polecenie bank już wypłacił.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Jeżeli chciałby ktoś skorzystać z mojego kodu polecenia, to mój kod to: 1012834870
  Jest to pewny kod, ponad to mam wyrażone wszystkie niezbędne zgody marketingowe.
  Z góry dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *