Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

350 zł w punktach Pricless Specials za kartę w Citibanku!

Pojawiła się nowa oferta kart kredytowych w Citi Handlowy. Tym razem do zdobycia jest 21 000 punktów w programie Pricless Specials, którego organizatorem jest Mastercard. Taka ilość punktów pozwala standardowo na ich wymianę na vouchery o wartości 350 zł lub inne nagrody. A, że karta Simplicity może być produktem bezkosztowym bez spełniania żadnych, wyśrubowanych warunków płacenia nią, to tym bardziej warto zastanowić się nad tą ofertą!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 czerwca 2016 roku nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową by taką kartą otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także:  Karnet OK System przez 6 miesięcy za darmo z kontem w BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Składając wniosek koniecznie wyraź zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej ,
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Promocja trwa do 14 maja 2019 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym i odbywa się to za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Jak otrzymać 21 000 punktów Priceless Specials?

Do zgarnięcia nagrody w postaci 21 000 punktów Priceless Specials potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku lub jego aplikacji mobilnej, a także zapisać się do samego programu Pricless Specials (wypełniając formularz dostępny w bankowości internetowej). Następnie, w każdym z 3 kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę należy wydać co najmniej 500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w marcu musimy do końca kwietnia zalogować się bankowości internetowej lub mobilnej oraz zapisać się do programu Priceless Specials. Transakcje kartą z kolei należy wykonywać w miesiącach kwiecień-czerwiec.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji

Czytaj także: 200 zł za wpływy wynagrodzenia ponownie dostępne w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Za każdy miesiąc, w którym uczestnik wykona płatności kartą na kwotę 500 zł oraz spełni pozostałe warunki oferty zostanie mu przyznana nagroda w postaci 7000 punktów Priceless Specials. Łącznie zatem do zdobycia jest 21 000 punktów. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji w danym miesiącu. Same punkty powinny zostać przyznane również w tym samym terminie. 21 000 punktów standardowo umożliwia ich wymianę na vouchery o wartości 350 zł (vouchery o wartości 50 zł kosztują 3000 punktów). Chociaż strona promocji mówi o bonach do stacji benzynowych Circle K, to tak naprawdę punkty można wymienić na dowolne vouchery różnych partnerów (np. Decathlon, Douglas, RTV Euro AGD, Vistula) lub nagrody rzeczowe.

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty

W promocji można wyrobić kartę Simplicity lub World Elite MasterCard Ultime, ale w poniższym opisie skupię się tylko na tej pierwszej, ponieważ tylko z niej można korzystać bez dodatkowych opłat.  Karta ta nie ma żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów 😉 Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody można samemu zdecydować co dalej zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *