Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Nawet 350 zł za konto w Credit Agricole!

Powraca świetna promocja banku Credit Agricole, w której można zyskać nawet 300 zł premii w podstawowej promocji oraz dodatkowe 50 zł w ramach programu poleceń. Co ciekawe, sami możemy wybrać z pośród 3 dostępnych opcji, w zależności od tego jakie warunki chcemy spełniać. Do wyboru są: premia za przeniesienie konta z innego banku, zwroty za rachunki opłacane z konta w Credit Agricole oraz bonus za korzystanie z usługi CAsaver. Sprawdźmy jakie warunki trzeba spełnić w przypadku każdej z nich!

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczem, żadnego konta w banku Credit Agricole. Ponadto wykluczeni są Ci, którzy w przeszłości korzystali już z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Posiadanie w tym banku innych produktów niż konto osobiste np. karty kredytowej czy kredytu, nie jest problemem i nie wyklucza z udziału w akcji.

 Czytaj także: 2,8% na trzymiesięcznej lokacie bez konta + 4% na lokacie mobilnej w Getin Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Możliwości przystąpienia do promocji jest kilka. Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Promocja trwa do 14 lipca 2019 roku i w tym okresie należy łącznie spełnić następujące warunki:

 • zawrzeć umowę o konto osobiste;
 • podpisać potwierdzenie przystąpienia do promocji wraz ze wskazaniem jednej z 3 dostępnych premii;

300 zł za przeniesienie konta!

Pierwszą z dostępnych korzyści jest zdobycie 100 zł lub 300 zł jednorazowej premii za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. Żeby ją zdobyć konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Należy zadbać o to, by podpis złożony pod tym dokumentem zgadzał się ze wzorem podpisu w banku prowadzącym konto, które chcemy przenieść. Dalej pozostanie nam już tylko zapewnienie wpływów na nowootwarte konto. 100 zł otrzymamy jeśli przez 3 kolejne miesiące zapewnimy wpływy większe niż 1000 zł miesięcznie, ale niższe niż 3000 zł. 300 zł natomiast zyskamy gdy wpływy te będą wyższe niż 3000 zł miesięcznie. Jako wpływy na konto zgodnie z regulaminem promocji uznane będą wszystkie wpływy gotówkowe oraz przelewy z rachunków nienależących do uczestnika (lub do których jest pełnomocnikiem) prowadzonych w Credit Agricole lub w innych bankach. Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak. 😉 Pierwszy wpływ musi nastąpić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta. Może więc jest to dobra okazja by zamknąć posiadane lecz nieużywane konto w innym banku?

 Czytaj także: 80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

Nawet 300 zł zwrotu za płatności za media!

Drugą z korzyści do wyboru jest możliwość uzyskania 5% zwrotu przez 12 kolejnych miesięcy za wszystkie płatności za media dokonane z nowoutworzonego konta. Uzyskać można zwrot za płatności za gaz, energię elektryczną, wodę bieżącą (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków), telewizję kablową lub satelitarną, dostęp do Internetu, telefon komórkowy, telefon stacjonarny. Przed pierwszą płatnością dla danego dostawcy konieczne będzie zdefiniowane odbiorcy w bankowości elektronicznej oraz przedstawienie tzw. Potwierdzenia płatności czyli np. faktury wystawionej na nazwisko uczestnika promocji. Dokument ten można przedstawić w oddziale banku lub wgrywając skan poprzez stronę internetową www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach. Zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w miesiącu poprzedzającym zapewnimy wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł. Co ciekawe nie ma miesięcznego limitu uzyskiwanego zwrotu, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby całą wysokość premii zyskać w jeden miesiąc 😉

Do 300 zł za korzystanie z usługi CAsaver!

Ostatnią z dostępnych korzyści jest możliwość zdobycia 300 zł w związku z korzystaniem z usług CAsaver. Czym jest ta usługa? Jest to po prostu zaokrąglanie końcówek wszystkich płatności dokonywanych kartą debetową  maksymalnie do pełnych 5 zł. Przykładowo jeśli nasze zakupy wyniosą 5,20 zł i zapłacimy za nie kartą, to taka płatność automatycznie zostanie zaokrąglona do pełnych 10 zł, a pozostała kwota (w tym przypadku 4,80 zł) trafi na rachunek Oszczędam czyli po prostu konto oszczędnościowe. W promocji można uzyskać 50% premii za każde takie zaokrąglenie, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy. Zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w miesiącu poprzedzającym zapewnimy wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonamy transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł.

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

50 zł premii w programie poleceń!

Poza podstawową promocją z 3 korzyściami do wyboru równocześnie można skorzystać z programu poleceń by zyskać dodatkowe 50 zł. Żeby ją zdobyć trzeba podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecenia uzyskany od osoby będącej obecnym klientem banku. Osoba polecająca może taki kod wygenerować poprzez stronę www.credit-agricole.pl/polecam. O ile w podstawowej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów wynosi ok. rok, o tyle w programie poleceń wynosi on już 265 dni (w takim czasie przed zawarciem umowy nie można było posiadać konta w Credit Agricole).

Po wysłaniu wniosku o konto mamy 30 dni na zawarcie samej umowy. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń), a także zawrzeć umowę o bankowość internetową. Polecony otrzyma 50 zł jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy zapewni wpływy na konto o wartości in. 1000 zł (500 zł dla konta MOVE!) lub wyda 300 zł kartą debetową w formie transakcji bezgotówkowych.

Czytaj także: 100 zł za założenie konta w Inteligo + 100 zł za polecenie go innym!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Z uwagi, iż w promocji występują różne rodzaje premii, różny też jest sposób i czas ich przekazywania. W przypadku pierwszej z nich – premii w wysokości 100 lub 300 zł za przeniesienie konta wypłata nastąpi na nowootwarte konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez uczestnika trzeciego wymaganego wpływu na konto. W przypadku 5% zwrotu za płatności, premia jest wypłacana natychmiast po zrealizowaniu promocyjnej płatności za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty. Tak szybka wypłata premii to niewątpliwie duża zaleta 🙂 Jeśli chodzi zaś o ostatnią z premii, to będzie wypłacana na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym spełnimy warunki promocji. Gdy dodatkowo skorzystamy z programu poleceń to polecający jak i polecony otrzymają dodatkową premię w wysokości 50 zł do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków programu.

Konto dla Ciebie – prześwietlenie oferty!

Credit Agricole w ubiegłym roku wprowadził duże zmiany wśród dostępnych rodzajów kont. W tej chwili głównym rodzajem rachunku oraz upoważniającym do udziału w opisywanej promocji jest Konto dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość klientów zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każda wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

 2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł!

Na sam koniec dodam, że otwierając konto w Credit Agricole można dodatkowo skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wyniesie ono 2,5% dla środków w wysokości nawet 100 000 zł. Okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania wynosi 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Co ciekawe rachunek Oszczędzam jest jednym z nielicznych na rynku rachunków posiadających kwartalną kapitalizację odsetek.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

10 komentarzy

 1. Jak dla mnie super promocja, naprawde warto. Dla chetnych podaje aktuualbny kod polecenia z wyrazonymi wszystkimi zgodami, moze komus przyda sie: 3795643

 2. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

 3. Aktywny kod polecenia do konta, które nie zostanie zamknięte przed 01.01.2020 to 3799564. Konto spełnia wszystkie warunki promocji, więc podanie tego kodu gwarantuje otrzymanie przez Was nagrody premiowej ?

 4. 300 zł za przeniesienie konta
  „Pierwszy wpływ musi nastąpić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta. Może więc jest to dobra okazja by zamknąć posiadane lecz nieużywane konto w innym banku?” Czy można prosić o przykład?

  1. Po prostu wybierając tę opcję wystarczy wskazać numer obecnie posiadanego konta w innym banku, które Credit Agricole w naszym imieniu zamknie. W praktyce choć premia jest za „przeniesienie” konta, to w przypadku rachunków bankowych nie funkcjonuje takie przenoszenie jakie znamy u operatorów telekomunikacyjnych. W praktyce Credit Agricole otworzy nam nowy rachunek,a wskazane przez Nas konto w innym banku zamknie 🙂

 5. 3799564 to aktywny kod polecenia z konta, które spełnia wszystkie warunki promocji, co gwarantuje otrzymanie nagrody premiowej 😀

 6. Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 4091792
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *