Nawet 350 zł premii z kontem w Credit Agricole + 3% dla oszczędzających!

Nawet 350 zł za konto w Credit Agricole!

Ruszyła nowa promocja kont osobistych w banku Credit Agricole. Tym razem bank oferuje aż 3 rodzaje warunków jakie można spełniać do wyboru i to do nas należeć będzie decyzja, z którego wariantu chcemy skorzystać. Niezależnie od wyboru zyskać w ten sposób można 300 zł w gotówce, a kolejne 50 zł czeka w programie poleceń. Oszczędzający powinni się też zainteresować kontem oszczędnościowym w Credit Agricole, które pozwoli zyskać 3% w skali roku do kwoty 50 tys. zł!

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczem, żadnego konta w banku Credit Agricole. Ponadto wykluczeni są Ci, którzy w przeszłości korzystali już z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku właśnie do Credit Agricole. Posiadanie w tym banku innych produktów niż konto osobiste np. karty kredytowej czy kredytu, nie jest problemem i nie wyklucza z udziału w akcji.

Czytaj także: Bon o wartości 400 zł do RTV Euro AGD, Empiku, H&M lub na Allegro z kartą kredytową w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Możliwości przystąpienia do promocji jest kilka. Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Promocja trwa do 30 listopada 2019 roku i w tym okresie należy łącznie spełnić następujące warunki:

  • zawrzeć umowę o konto osobiste;
  • podpisać potwierdzenie przystąpienia do promocji wraz ze wskazaniem jednej z 3 dostępnych premii;

Czytaj także: Konto na selfie z premią 100 zł w banku PEKAO + 3% koncie oszczędnościowym!

300 zł za przeniesienie konta!

Pierwszą z dostępnych opcji jest zdobycie 100 zł lub 300 zł jednorazowej premii za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. Żeby ją zdobyć konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Należy zadbać o to, by podpis złożony pod tym dokumentem zgadzał się ze wzorem podpisu w banku prowadzącym konto, które chcemy przenieść.

Dalej pozostanie nam już tylko zapewnienie wpływów na nowootwarte konto. 100 zł otrzymamy jeśli przez 3 kolejne miesiące zapewnimy wpływy w wysokości min. 1000 zł miesięcznie, ale niższe niż 3000 zł. 300 zł natomiast zyskamy gdy wpływy te będą wyższe niż 3000 zł miesięcznie. Jako wpływy na konto zgodnie z regulaminem promocji uznane będą wszystkie wpływy gotówkowe oraz przelewy z rachunków nienależących do uczestnika (lub do których jest pełnomocnikiem) prowadzonych w Credit Agricole lub w innych bankach. Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak. ? Pierwszy wpływ musi nastąpić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta. Może więc jest to dobra okazja by zamknąć posiadane lecz nieużywane konto w innym banku?

Czytaj także: Nawet 430 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + 300 zł zwrotu za rachunki!

Nawet 300 zł zwrotu za płatności za media!

Drugą z korzyści do wyboru jest możliwość uzyskania 5% zwrotu przez 12 kolejnych miesięcy za wszystkie płatności za media dokonane z nowoutworzonego konta. Uzyskać można zwrot za płatności za gaz, energię elektryczną, wodę bieżącą (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków), telewizję kablową lub satelitarną, dostęp do Internetu, telefon komórkowy, telefon stacjonarny. Przed pierwszą płatnością dla danego dostawcy konieczne będzie zdefiniowane odbiorcy w bankowości elektronicznej oraz przedstawienie tzw. Potwierdzenia płatności czyli np. faktury wystawionej na nazwisko uczestnika promocji. Dokument ten można przedstawić w oddziale banku lub wgrywając skan poprzez stronę internetową www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach. Zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w miesiącu poprzedzającym zapewnimy wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł. Co ciekawe nie ma miesięcznego limitu uzyskiwanego zwrotu, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby całą wysokość premii zyskać w jeden miesiąc ?

Czytaj także: Voucher o wartości 400 zł do Morele.net z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Do 300 zł za korzystanie z usługi CAsaver!

Ostatnią z dostępnych korzyści jest możliwość zdobycia 300 zł w związku z korzystaniem z usług CAsaver. Czym jest ta usługa? Jest to po prostu zaokrąglanie końcówek wszystkich płatności dokonywanych kartą debetową  maksymalnie do pełnych 5 zł. Przykładowo jeśli nasze zakupy wyniosą 5,20 zł i zapłacimy za nie kartą, to taka płatność automatycznie zostanie zaokrąglona do pełnych 10 zł, a pozostała kwota (w tym przypadku 4,80 zł) trafi na rachunek Oszczędam czyli po prostu konto oszczędnościowe. W promocji można uzyskać 50% premii za każde takie zaokrąglenie, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy. Zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w miesiącu poprzedzającym zapewnimy wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonamy transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł.

Czytaj także: 200 zł w gotówce z kontem 360° w Banku Millennium!

50 zł premii w programie poleceń!

Poza podstawową promocją z 3 korzyściami do wyboru równocześnie można skorzystać z programu poleceń by zyskać dodatkowe 50 zł. Żeby ją zdobyć trzeba podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecenia uzyskany od osoby będącej obecnym klientem banku. Osoba polecająca może taki kod wygenerować poprzez stronę www.credit-agricole.pl/polecam. O ile w podstawowej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów wynosi ok. półtorej roku, o tyle w programie poleceń wynosi on dokładnie 265 dni (w takim czasie przed zawarciem umowy nie można było posiadać konta w Credit Agricole).

Po wysłaniu wniosku o konto mamy 30 dni na zawarcie samej umowy. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń), a także zawrzeć umowę o bankowość internetową. Polecony otrzyma 50 zł jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy zapewni wpływy na konto o wartości in. 1000 zł lub wyda 300 zł kartą debetową w formie transakcji bezgotówkowych.

Czytaj także: 50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Z uwagi, iż w promocji występują różne rodzaje premii, różny też jest sposób i czas ich przekazywania. W przypadku pierwszej z nich – premii w wysokości 100 lub 300 zł za przeniesienie konta wypłata nastąpi na nowootwarte konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez uczestnika trzeciego wymaganego wpływu na konto. W przypadku 5% zwrotu za płatności, premia jest wypłacana natychmiast po zrealizowaniu promocyjnej płatności za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty. Tak szybka wypłata premii to niewątpliwie duża zaleta 😉 Jeśli chodzi zaś o ostatnią z premii, to będzie wypłacana na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym spełnimy warunki promocji. Gdy dodatkowo skorzystamy z programu poleceń to polecający jak i polecony otrzymają dodatkową premię w wysokości 50 zł do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków programu.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł!

Na sam koniec dodam, że otwierając konto w Credit Agricole można dodatkowo skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wyniesie ono 3% dla środków w wysokości nawet 50 000 zł. Okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania wynosi 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Co ciekawe rachunek Oszczędzam jest jednym z nielicznych na rynku rachunków posiadających kwartalną kapitalizację odsetek.

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim ponownie dostępne!

Konto dla Ciebie – prześwietlenie oferty!

Skorzystanie z opisywanej oferty oznacza konieczność otwarcia Konta dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość klientów zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każda wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń III – edycja 1” trwającego od 3 czerwca 2019 do 31 marca 2020 – KOD POLECENIA: 3805954
    Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
    Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *