Nawet 320 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

Nawet 320 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

Wczoraj pisałem o promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której można zyskać 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, a dziś chciałbym opowiedzieć o innej akcji tego banku, w której do zdobycia jest nawet 320 zł w gotówce za założenie konta osobistego. Jeśli ktoś zdecyduje się skorzystać z obu tych ofert może zyskać w sumie 720 zł! Jest więc o co się starać. Ale trzeba się spieszyć! W puli jest tylko 1500 promocyjnych wniosków, a jak pokazała jedna z ostatnich akcji banku, taka ilość może się rozejść w ciągu kilku dni!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz skorzystać również z promocji karty kredytowej, to w pierwszej kolejności załóż konto osobiste, a dopiero „kredytówkę”. Robiąc na odwrót zablokujesz sobie dostęp do opisywanej akcji! Jeśli zastanawiasz się czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza Cię z udziału w promocjach BGŻ BNP Paribas., to na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 100 zł za otwarcie konta osobistego w banku PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 28 lutego 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 21 marca 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: 4% na lokacie mobilnej oraz 3,4% na e-lokacie na nowe środki w Getin Banku!

Jak zdobyć 320 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 10 mniejszych premii. Pierwszą z nich w wysokości 50 zł dostaniemy już za samą aktywację aplikacji mobilnej GOmobile nie później niż do 31 marca 2019 r. Bułka z masłem! 😉 Kolejne 9 nagród w wysokości do 30 zł miesięcznie przyznawana jest w formie 3% zwrotu za transakcje bezgotówkowe dokonane kartą wydaną do konta, począwszy od płatności dokonanych w kwietniu 2019 r. Tym samym premiowane będą transakcje dokonane w okresie kwiecień-grudzień 2019 r. Aby nagrody od 2 do 10 zostały przyznane trzeba jeszcze pamiętać o dokonywaniu min. 3 przelewów miesięcznie poprzez aplikację mobilną GOmobile. Oczywiście trzeba być też nadal posiadaczem konta i karty. Warunki dla każdego miesiąca weryfikowane są odrębnie, więc jeśli w jakimś miesiącu np. zapomnimy o przelewach, to po prostu nagroda za ten miesiąc przepada, ale dalej możemy ją zdobyć w kolejnych miesiącach. Wyjątkiem jest pierwszy warunek czy aktywacja aplikacji mobilnej do 31 marca 2019 r. O tym nie można zapomnieć, ponieważ w innym przypadku nie otrzymamy żadnej nagrody!

Co ważne, jak to zwykle bywa w promocjach BGŻ BNP Paribas, wykluczone są płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Kiedy nastąpi wypłata nagród?

Jeśli spełnimy opisane wyżej warunki akcji, to organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody najpóźniej do:

  • 17 kwietnia 2019 roku dla pierwszej nagrody w wysokości 50 zł
  • 16 lipca 2019 roku dla nagród od 2 do 4 w wysokości max. 90 zł
  • 16 października 2019 roku dla nagród od 5 do 7 w wysokości max. 90 zł
  • 15 stycznia 2020 roku dla nagród od 8 do 10 w wysokości max. 90 zł.

Same przelewy premii będą realizowane do końca miesiąca, w którym zostaniemy poinformowani o przyznaniu nagrody. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu pierwszej nagrody i podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty

Na koniec oczywiście opisuję jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat z tytułu jego prowadzenia. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „KONTO NA MIARĘ”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *