Nawet 300 zł za otwarcie mKonta Intensive w mBanku!

300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

Ostatnia promocja kont osobistych mBanku, w której zrezygnowano z karencji dla byłych klientów cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, że dostępna pula promocyjnych wniosków rozeszła się w zaledwie kilka dni. Ale okazuje się, że to nie jedyna akcja, w której można zyskać zakładając konto w mBanku. W opisywanej ofercie założyć należy jednak mKonto Intensive przeznaczone teoretycznie dla bardziej zamożnych klientów, choć w praktyce można ja mieć za darmo po spełnieniu dodatkowych warunków 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku rozumiani jako osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały lub nie współposiadały w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie!

Czytaj także: 300 zł w gotówce dla otwierających konto w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz warunki udziału w akcji to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i złożysz wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą debetową (najlepiej Mastercard Intensive o czym piszę niżej), a następnie zawrzesz na jego podstawie umowę najpóźniej do 31 marca 2020 r. Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera lub w oddziałach banku. Wybierając zawarcie umowy w placówce, dopilnuj żeby pracownik jedynie sfinalizował wniosek składany przez Internet, a nie wypełniał go na nowo! Dodam jeszcze, że w trakcie wnioskowania o konto należy zaakceptować oświadczenie o treści „Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej Regulaminu przez stronę internetową Banku” a w akcji biorą udział wyłącznie rachunki indywidualne.

Czytaj także: 50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Banku + 300 zł premii w dodatkowej promocji!

200 zł za szybki wpływ i 100 za transakcje kartą!

Premia w tej akcji została podzielona na dwie mniejsze nagrody o wartości 200 i 100 zł. Aby otrzymać pierwszą nagrodę o wartości 200 zł należy:

  • zapewnić wpływy na konto w wysokości co najmniej 7000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (może to być przelew z Twojego konta w innym banku);
  • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM w dowolnych punktach handlowo-usługowych i na dowolne kwoty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Kolejne 100 zł otrzymasz w zamian za spełnienie powyższych warunków również w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata pierwszej i drugiej nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji.

Jeśli nie masz możliwości zapewnienia wpływów w wysokości 7000 zł zajrzyj do innej, aktualnie trwającej i bardzo podobnej akcji, w której co prawda jest niższa premia (150 zł), ale wystarczające są wpływy w wysokości 1000 zł miesięcznie.

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

mKonto Intensive – prześwietlenie oferty!

W ramach akcji można założyć wyłącznie mKonto Intensive, a to rachunek, który może sporo kosztować. W jego przypadku miesięczna opłata za konto wynosi aż 49,50 zł! Na szczęście opłaty tej można uniknąć na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to zapewnienie w danym miesiącu wpływów na konto w wysokości min. 7000 zł, a drugi to posiadanie w mBanku aktywów, których średnie saldo wynosi 100 tys. zł. Wybierając kartę Mastercard Intensive nie zapłacisz żadnych opłat z tytułu jej użytkowania, niezależnie czy karta będzie leżała w szufladzie, czy też będziesz aktywnie z niej korzystał. Alternatywnie można wybrać kartę Visa Świat Intensive jednak, dzięki promocji będzie można ją mieć za darmo tylko przez pierwszych 6 miesięcy i to pod warunkiem wykonania nią 5 płatności w miesiącu. Po tym okresie opłata wynosi 10 zł miesięcznie. Niezależnie od wybranej karty, wszystkie wypłaty z bankomatów, zarówno w Polsce, jak i na świecie są darmo.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *