Nawet 300 zł w formie zwrotów za płatności kartą kredytową w Credit Agricole!

300 zł z kartą kredytową w Credit Agricole!

W banku Credit Agricole właśnie pojawiła się okazja na zdobycie dodatkowej premii w zamian za założenie i aktywne korzystanie z karty kredytowej. W tej akcji bank promuje płatności mobilne. Do zdobycia czekają zwroty w wysokości 3% wartości płatności dokonanych kartą, ale tylko tych dokonanych zbliżeniowo za pośrednictwem Apple Pay oraz Google Pay. W sumie w ten sposób można zyskać 75 zł kwartalnie i aż 300 zł w ciągu roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest dla osób, które co najmniej od 2 lat od momentu przystąpienia do promocji nie posiadały żadnej karty kredytowej w banku Credit Agricole z pośród kart wymienionych w regulaminie promocji, tj. Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver, Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard.

Posiadanie innej karty kredytowej lub innego produktu nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w promocji. A jeśli nie masz konta osobistego w Credit Agricole, to teraz warto otworzyć je w ramach akcji z dodatkową premią pieniężną w wysokości 150 zł + 50 zł w programie poleceń.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Jak przystąpić do promocji?

W celu wzięcia udziału w opisywanej akcji wystarczy złożyć wniosek o jedną z kart kredytowych: Credit Agricole Visa Silver/Mastercard Silver lub Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold. Wniosek można złożyć w placówkach banku Credit Agricole lub placówkach partnerskich, przez telefon lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Czas na wysłanie wniosku upływa 29 lutego 2020 roku! Bank wymaga od nas również zaakceptowania regulaminu promocji oraz podpisania deklaracji „Potwierdzenia przystąpienia do promocji”.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

300 zł w formie zwrotów za płatności Apple Pay i Google Pay!

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie już tylko wykonywać transakcje kartą kredytową. Bank premiować będzie jednak tylko płatności zbliżeniowe zrealizowane za pośrednictwem Apple Pay i Google Pay wykonane w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych. Tym samym wykluczone są jedynie płatności internetowe. A szkoda. Możliwość płacenia z wykorzystaniem Apple Pay/Google Pay jest dostępna w coraz większej ilości sklepów internetowych i aplikacji mobilnych.

Bank zwróci 3% wartości transakcji zrealizowanych w powyższy sposób, ale nie więcej niż 75 zł kwartalnie i 300 zł rocznie. Okresy kwartalne są zbieżne z kwartałami kalendarzowymi, dlatego warto jak najwcześniej przystąpić do opisywanej akcji, tak by mieć jak najwięcej czasu do wykonania płatności do końca pierwszego kwartału czyli do 31 marca 2020 r. Wypłata naliczonej premii za dany kwartał nastąpi do końca następującego po nim miesiąca w formie uznania na rachunku karty kredytowej. Tym samym pomniejszy kwotę zadłużenia na rachunku karty lub powiększy kwotę nadpłaty w przypadku występowania na rachunku dodatniego salda.

Czytaj także: 160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

Karta kredytowa Silver i Gold w Credit Agricole – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto sprawdzić z jakimi ewentualnymi opłatami wiąże się założenie karty kredytowej w Credit Agricole. Jak wcześniej wspomniałem, w ramach opisywanej akcji, można założyć wyłącznie kartę w wersji Silver lub Gold (do wyboru są karty z logo Visa i Mastercard). W przypadku srebrnej karty trzeba liczyć się z miesięczną opłatą za kartę w wysokości 7,90 zł. Opłaty tej jednak można uniknąć wykonując dowolne płatności na łączną sumę 700 zł w danym okresie rozliczeniowym (liczy się data zaksięgowania transakcji).

Z kolei w przypadku złotej karty, bank pobiera opłatę za wydanie karty w wysokości 200 zł, a w kolejnych latach opłatę roczną, w tej samej wysokości. Wystarczy jednak wykonać 3 dowolne płatności w ciągu 90 dni od zawarcia umowy, by uniknąć tej opłaty w pierwszym roku. Aby pozbyć się opłaty za kolejny rok trzeba się wykazać dość wysoką aktywnością użytkowania karty. Jeśli w ciągu roku dokonamy płatności na kwotę min. 18 000 zł, to opłata nie zostanie pobrana. Jeśli wydamy, co najmniej 12 000 zł, to opłata zostanie zmniejszona do 75 zł. W przypadku złotej karty nie ma opłat miesięcznych za jej użytkowanie.

Tym samym zdecydowanie korzystniej jest wybrać kartę kredytową Gold i wykonując 3 płatności pozbyć się opłat za cały pierwszy rok jej użytkowania. 😊

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *