Nawet 270 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas!

Nawet 270 zł premii z kontem w BNP Paribas!

W nowej promocji banku BNP Paribas można zyskać nawet 270 zł premii w zamian za otwarcie darmowego konta osobistego oraz spełnienie kilku dodatkowych warunków. Tym razem na bonus składają się: 250 zł w gotówce oraz 20 zł w formie bonu do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffe. A jak wyglądają szczegółowe warunki akcji?

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima (marce należącej do BNP Paribas) nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 220 zł bonusu z kontem osobistym w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 24 lipca 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 14 sierpnia 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto więc jak najszybciej podjąć decyzję o skorzystaniu z opisywanej oferty.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku + 2% na lokacie + zwroty za płatności!

270 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Już za sam fakt zawarcia umowy o konto zostanie przyznany bon o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffe. Prościej się już nie da 🙂 Pozostała nagroda pieniężna została podzielona na dwie mniejsze premie w wysokości 100 i 150 zł. Pierwsza „stówka” zostanie przyznana za spełnienie następujących warunków w sierpniu 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł,
  • zapewnienie wpływu/ów na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Kolejne 150 zł zostanie przyznane za spełnienie dokładnie tych samych warunków we wrześniu oraz październiku 2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że ostatnia nagroda zostanie przyznana tylko jeśli zostaną spełnione warunki do odbioru pierwszej „stówki”.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Natomiast w przypadku transakcji kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 150 zł bonusu z kontem w banku PEKAO + 2% na koncie oszczędnościowym!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu nagród najpóźniej do 22 września 2020 r. dla bonu o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Cofee oraz pierwszej nagrody pieniężnej oraz do 23 listopada 2020 r. dla nagrody pieniężnej numer dwa. Same bonusy zostaną wysłane najpóźniej do końca odpowiednio września i listopada 2020 r. (bony do Costa Coffe zostaną przekazane SMS-owo i będą ważne do 1.09.2021 r.).  Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody pieniężnej należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 27 września 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Do 160 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *