Nawet 260 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku!

Naet 260 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku!
Orange Finanse czyli internetowy bank pomarańczowego telekomu oraz mBanku nie spełnił pokładanych w nim nadzieji, pomimo iż, oferował darmowe prowadzenie konta i karty oraz całkiem ciekawą aplikację mobilną. Niewystarczająca liczba klientów spowodowała, że zdecydowano o jego zamknięciu. Od sierpnia nie można już zakładać w nim nowych rachunków, a od nowego roku wszyscy obecni klienci Orange Finanse zostaną przeniesieni do mBanku. Teraz jednak dzięki dodatkowej promocji, można na tym zyskać nawet 260 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji jak łatwo się domyślić mogą wziąć udział tylko obecni klienci Orange Finanse, a dokładnie osoby, które na dzień 30 czerwca 2018 r. posiadały tam konto. Poza tym regulamin akcji wskazuje, że muszą to być aktywni klienci i definiuje ich następująco:
Klient aktywny – to Klient, który: 

1) na jednym ze swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Orange Finanse w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc startu Promocji wykonał przelew wychodzący lub płatność kartową lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową lub 

2) w miesiącu poprzedzającym start Promocji utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub oszczędnościowych w Orange Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł lub 
3) w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego lub 
4) w miesiącu poprzedzającym start Promocji posiadał w Orange Finanse produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni.

 

Dodatkowo z uczestnictwa wykluczeni są wszyscy, którzy od dnia 1 stycznia 2016 r. posiadali lub współposiadali rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub oszczędnościowy w mBanku o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 (są to cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego). 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazane wyżej warunki, to wystarczy, że złożysz wniosek o o zmianę warunków rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse na eKonto z taryfą standard wraz z kartą debetową. Na tej podstawie koniecznie będzie zawarcie nowej umowy z mBankiem. Co ważne, nowe konto musi być kontem indywidualnym. Konta wspólne są wykluczone z promocji! Czasu na przystąpienie do promocji jest aż nadto. Można to zrobić do 29 marca 2019 r.
 
Do zdobycia w akcji jest 260 zł, które zostało podzielone na 3 mniejsze nagrody:

100 zł za zmianę konta!

Pierwsza premia jest najprostsza do zdobycia. Stówkę dostaniesz bowiem już za sam fakt zmiany konta z Orange Finanse na eKonto w taryfie Standard w mBanku. Nagroda będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po takiej zmianie.

 

150 zł za płatności kartą i/lub BLIKIEM!

Do zdobycia jest również nawet 150 zł premii za transakcje kartą lub BLIKIEM. Żeby ją otrzymać konieczne będzie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca, następującego po miesiącu otworzenia konta) następujących warunków:

– co najmniej raz w każdym z miesięcy zalogować się do aplikacji mobilnej banku;
– w każdym z miesięcy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto o wartości min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)

– wykonywać płatności kartą wydaną do konta lub BLIKIEM

W zależności od liczby dokonanych transakcji różnić się będzie kwota przyznanego bonusu:

– od 5 do 9 transakcji w miesiącu – 10 zł;
– od 10 do 14 transakcji w miesiącu – 20 zł;

– 15 lub więcej transakcji w miesiącu – 30 zł.

Tym samym łącznie można zyskać 150 zł. Premia będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca, w którym spełnisz warunki oferty. Regulamin wskazuje, że transakcje powinny być dokonane „w punkcie handlowo-usługowym (płatność za zakupy w sklepie)„, więc najprawdopodobniej transakcje w Internecie nie będą uwzględniane.

 

10 zł za wpływ na rachunek regularnego oszczędzania!

Kolejne 10 złotych jest do zdobycie za skorzystanie z opcji regularnego oszczędzania. Sposobów takiego oszczędzania jest kilka i wybrać można ten, który najbardziej nam odpowiada:

– Stałe zaokrąglenie do kwoty pełnych 10 zł. Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych. Przykładowo: dla transakcji za 5,20 zł, zaokrąglenie do 10 zł wynosi 4,80 zł. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.
– Stała kwota od każdej transakcji (3-10zł). Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z  eKonta i przelana na rachunek danego celu oszczędnościowego. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

– Wybrany procent wartości transakcji z przedziału 1-15%. Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel oszczędnościowy wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Wystarczy zatem ustawić dowolny cel oszczędnościowy, wybrać sposób oszczędzania i dopilnować by dokonać transakcji, która uruchomi mechanizm regularnego oszczędzania. Tyle 🙂 Wyplata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po spełnieniu wskazanych wyżej warunków.

Gwarancja niezmienności opłat na dwa lata!

Poza nagrodami pieniężnymi mBank dodatkowo gwarantuje, że do 20 lutego 2020 r nie zmienią się podstawowe warunki prowadzenia samego konta. Co dokładnie jest gwarantowane? Dokładnie precyzuje to regulamin:

1) brak pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie eKonta promocyjnego, 
2) brak pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego, 
3) brak pobierania opłaty za Wypłaty z bankomatów przy użyciu karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego, 
4) brak pobierania opłaty za Wpłaty we wpłatomatach przy użyciu karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego, 
5) brak pobierania opłaty za Przelewy internetowe realizowane w PLN z eKonta promocyjnego

 

Miło 🙂

 

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *