Nawet 250 zł za założenie konta osobistego w mBanku! + Aktualizacja!

250 zł za konto w mBanku!
Wystartowała promocja, w której za założenie konta osobistego w mBanku oraz dokonanie płatności kartą zyskać można nawet 250 zł. Na tę nagrodę składają się karta upominkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando oraz 150 zł nagrody pieniężnej. Jakie są warunki promocji? Na co uważać? Jak zdobyć maksymalną premię? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz  w dzisiejszym wpisie.


Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku, rozumiani jako osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego.  Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Jeśli konto posiadałeś wcześniej ale zamknąłeś je przed tą datą, to jak najbardziej możesz wziąć udział w akcji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji, niezbędne jest zarejestrowanie na dedykowanej stronie internetowej akcji tutaj. Koniecznie przy tym zaznacz pierwszą ze zgód w udostępnionym formularzu. W trakcie składania wniosku o eKonto Standard wraz z kartą debetową będziemy jeszcze musieli wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Czas na przystąpienie do promocji i wysłanie wniosku mamy do 31 maja 2018 r. Samą umowę możemy sfinalizować przy udziale firmy kurierskiej lub osobiście w placówce banku lub mKiosku. Czas na jej podpisanie upływa 30 czerwca 2018 r. Podpisując umowę osobiście w placówce lub mKiosku warto zwrócić uwagę czy pracownik nie składa ponownego wniosku, tak by to on zgarnął premię za założenie konta. To czy podpisujecie właściwy wniosek można sprawdzić po jego numerze (RAC + 9 cyfr), który powinien być taki sam przez cały proces wnioskowania o konto.
 

100 zł w formie karty upominkowej do Zalando

Aby zdobyć pierwszą z nagród wystarczy, że najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta ale nie później niż do 30 czerwca 2018 r. wykonasz co najmniej pięć transakcji na dowolną kwotę. Jako transakcję rozumiane są:
– płatności kartą;
– przelewy na konto w innym banku;
– płatności internetowe zaksięgowane na koncie.
W akcji nie będą uwzględniane wypłaty z bankomatu ani przelewy na rachunki prowadzone w mBanku. Jak widać warunki promocji można spełnić bardzo szybko np. dokonując przelewów na symboliczne kwoty na swoje konto w innym banku.
 

150 zł nagrody pieniężnej za transakcje kartą lub BLIKIEM

Nagroda w formie karty upominkowej do wykorzystania w sklepie Zalando to nie wszystko, ponieważ można zdobyć jeszcze 150 zł dodatkowej premii. Żeby ją otrzymać konieczne będzie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji):
– co najmniej raz w każdym z miesięcy zalogować się do aplikacji mobilnej banku;
– w każdym z miesięcy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto o wartości min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
– wykonywać płatności kartą wydaną do konta lub BLIKIEM
 
W zależności od liczby dokonanych transakcji różnić się będzie kwota przyznanego bonusu:
– od 5 do 9 transakcji w miesiącu – 10 zł;
– od 10 do 14 transakcji w miesiącu – 20 zł;
– 15 lub więcej transakcji w miesiącu – 30 zł.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody i wypłata premii?

Pierwszą z nagród – bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Zalando otrzymamy w wiadomości mailowej na adres podany przy rejestracji w promocji, najpóźniej do 25 lipca 2018 r. Środki będą ważne bezterminowo a skorzystać z niej będzie można przy zamówieniu na dowolną kwotę.
 
Jeśli chodzi natomiast o premie za płatności kartą lub BLIKIEM, to będą one wypłacane na utworzone w promocji konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Promocja wymaga założenia konta osobistego – eKonto w taryfie Standard.  Prowadzenie tego rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne. Zapłacić możemy natomiast za korzystanie z karty debetowej (4 zł miesięcznie) ale wykonanie 5 transakcji za jej pomocą zwalnia nas z jej poniesienia. Z uwagi, iż warunek ten pokrywa się z warunkami promocji, to nie powinno być problemów z jego spełnieniem. Jeśli chodzi natomiast o wypłaty z bankomatów, to te realizowane w bankomatach BZ WBK, Euronet i Planet Cash o wartości min. 100 zł są całkowicie darmowy. Jeśli kwota wypłaty będzie niższa to opłata wyniesie 1,3 zł od każdej takiej transakcji. Za wypłaty z bankomatów innych banków i organizacji niż wymienione zapłacimy aż 7 zł, więc lepiej unikać takich operacji.
 
 

Pełny regulamin promocji z voucherem do Zalando znajdziesz tutaj a promocji z premią za płatności kartą lub BLIKIEM tutaj. Wchodząc na stronę promocji z pewnością zauważysz, że można w niej otworzyć również konto firmowe ale to już temat na osobny wpis 🙂

AKTUALIZACJA

Obecnie zamiast karty podarunkowej do Zalando wybrać można wypłatę premii w gotówce 🙂

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *