Nawet 250 zł za założenie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas!

250 zł premi za konto w BGŻ BNP Paribas!
Niedawno opisywałem „podstawową” promocję Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas, w której można zdobyć 150 zł za aktywne płacenie kartą debetową wydaną do rachunku. Dziś wystartowała jednak dodatkowa oferta, dzięki której można zdobyć również 100 zł ekstra za zapewnienie regularnych wpływów na konto przez 3 kolejne miesiące. Sprawdźmy dokładnie jakie są szczegóły akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji nie można być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Dodatkowo wykluczone jest posiadanie aktywnej umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym jej mamy aktywne inne produkty w BGŻ BNP Paribas, to niestety mamy również aktywną umowę ramową (nie dotyczy to BGŻ Optima – tam zawierana jest odrębna umowa ramowa).
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz dokonasz na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczając wszystkie niezbędne zgody jak poniżej.
 
Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Składając wniosek koniecznie zaznacz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji stanowiących informacje handlowe oraz na przesyłanie na Twój adres  e-mail dokumentów  lub  informacji związanych  z  realizacją  umów  zawartych z bankiem (e-korespondencja). Czas na wysłanie rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 31 sierpnia 2018 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i należy ten proces sfinalizować najpóźniej do 17 września 2018 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1000 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsze składanie wniosków po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwe.
 

100 zł za regularne wpływy!

Pierwsza z nagród to 100 zł, które można zdobyć zapewniając regularne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł w okresie wrzesień-listopad 2018 r. Z wpływów uwzględnianych w ramach promocji wykluczone są tylko wpływy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas lub BGŻ Optima oraz wpływy z rachunków kredytowych, a także wpłaty gotówkowe. Każdy kto spełni warunki akcji otrzyma wiadomość e-mail od organizatora z informacją o przyznaniu nagrody do 17 grudnia 2018 r. W celu odbioru nagrody trzeba będzie zalogować się na stronie internetowej, do której link będzie zawarty w przesłanej wiadomości i do 27 grudnia 2018 r. podać numer otwartego w promocji Konta Maksymalnego. Sam przelew nastąpi do 31 grudnia 2018 r.
 

150 zł za płatności kartą debetową!

Dodatkowo poza podstawową „stówką” można wziąć udział w równoległej promocji banku. W akcji można zdobyć nawet 150 zł, w ciągu 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od dnia przystąpienia do promocji. Warunkiem jest jednak dokonanie miesięcznie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową, o łącznej wartości co najmniej 300 zł. Pod uwagę będzie brana data wykonania, a nie rozliczenia transakcji. Dobrze obrazuje to przykład podany w regulaminie:

Klient wykonał 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł w lipcu (trzy z nich rozliczyły się w lipcu, a dwie z nich rozliczyły się w sierpniu) oraz 3 transakcje w sierpniu na kwotę 300 zł (wszystkie trzy rozliczone w sierpniu). A zatem Klient otrzyma Premię za lipiec, ponieważ dokonał pięć transakcji na kwotę 300 zł w lipcu mimo, że na wyciągu za lipiec tylko trzy z ich zostały zaprezentowane. Nie nabył natomiast prawa do Premii w sierpniu, ponieważ wykonał tylko trzy transakcje choć na kwotę 300 zł mimo, że na wyciągu za sierpień zostały zaprezentowane pięć transakcji, dwie z nich zostały bowiem wykonane w lipcu.

 
A jak będzie przyznawana sama premia? Za każdą płatność bezgotówkową kartą powyżej 5 zł bank nagrodzi nas 1 zł premii. W ten sposób premiowanych będzie tylko pierwszych 25 transakcji w danym miesiącu i maksymalnie 1 dziennie, co oznacza, że właśnie 25 zł można zdobyć maksymalnie w każdym miesiącu uczestnictwa w promocji. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca. Przystępując do promocji w sierpniu, nagrody będą przyznawane za płatności dokonywane w okresie sierpień 2018 – luty 2019. Oczywiście, wypłacone środki, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych są zwolnione z opodatkowania.
 

Konto Maksymalne – prześwietlenie oferty

Konto Maksymalne nie jest bezwarunkowo darmowe jak inne z oferty banku – Konto Optymalne. Same jego prowadzenie jest co prawda darmowe bez spełniania dodatkowych warunków, ale zapłacić można 12 zł miesięcznie za korzystanie z karty debetowej. Jednakże płatności bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł w danym miesiącu, zwalniają z jej naliczenia. No chyba, że nie masz ukończonych 26 lat, wtedy konto i karta będzie dla Ciebie za darmo bez dodatkowych warunków 😉 Na koniec wspomnę, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce w tym wariancie konta są darmowe!
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *