Nawet 250 zł za założenie konta firmowego w mBanku!

250 zł za założenie konta firmowego w mBanku!

Wystartowała ciekawa promocja skierowana do osób chcących założyć konto firmowe. Dzięki promocjom mBanku oraz właściciela serwisu bankier.pl można zyskać nawet 250 zł premii pieniężnej w zamian za założenie mBiznes konta Standard. Dodatkowo akcja przewiduje również zwolnienie z wszystkich podstawowych opłat za korzystanie z konta przez okres 2 lat!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, rozumiani zgodnie z regulaminem jako:

osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe.

Ponadto przychody ze sprzedaży nie mogą być większe niż 10 000 000 zł. Niestety regulamin nie precyzuje czy chodzi tu o przychody roczne, miesięczne czy inne…

Ponadto, jak to zwykle bywa należy być nowym klientem, co w przypadku tej akcji oznacza, że na dzień 1 stycznia 2019 r. nie można było posiadać w mBanku żadnego rachunku bieżącego dla danego numeru NIP. Posiadanie innych produktów, w tym konta prywatnego, nie wyklucza z możliwości udziału w akcji.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie konta w Toyota Banku + do 10% zwrotu za paliwo!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji, a następnie za jej pośrednictwem najpóźniej do 3 kwietnia 2019 r. złóż wniosek o założenie mBines konta Standard wraz z kartą debetową oraz wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Samą umowę należy zawrzeć maksymalnie w ciągu miesiąca od wysłania wniosku o konto, ale nie później niż do 3 maja 2019 r.

Jak zdobyć 150 zł od bankier.pl?

Po założeniu konta pozostaje już tylko spełnić jeden prosty warunek. W ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta, ale nie później niż do 3 lipca 2019 r. należy wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą i/lub przelew zewnętrzny z nowootwartego rachunku na konto w innym banku. I to wszystko! Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu premii mailowo najpóźniej do 31 lipca 2019 r. Nie zapomnij, żeby w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila o nagrodzie, podać na stronie promocji numer założonego rachunku w mBanku w celu przekazania nagrody. Organizator wypłaci ją w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od dnia wysłania informacji o przyznaniu nagrody.

Czytaj także: 80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

Jak zdobyć dodatkowe 100 zł od mBanku?

150 zł na start to nie wszystko! Możne jeszcze zdobyć dodatkowe 100 zł w równoległej promocji organizowanej już samodzielnie przez bank. W tym przypadku umowę o konto wraz z kartą trzeba zawrzeć do 3 kwietnia 2019 r. Następnie, w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku należy zrealizować przelew składek ZUS (na kwotę min. 250 zł) oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta na dowolną kwotę. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. W przypadku kont firmowych należy pamiętać, że premie stanowią przychód przedsiębiorstwa!

mBiznes konto Standard – prześwietlenie oferty!

Biorąc udział w opisywanej akcji zyskujesz nie tylko wspomniane premie ale również preferencyjne warunki prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy, co dla przedsiębiorców może być bardzo ważnym aspektem. Te warunki to:

  • prowadzenie rachunku za 0 zł;
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR);
  • 0 zł za kartę debetową;
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Banku na terenie Polski;
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na terenie Polski

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *