Nawet 220 zł premii dla otwierających konto w Banku Millennium + 70 zł za założenie konta Junior!

220 zł za otwarcie konta w Banku Millennium!

W Banku Millennium powraca znana promocja, w której można w prosty sposób zyskać 200 zł premii pieniężnej + 20 zł do wykorzystania w aplikacji goodie. Wystarczy 3-krotnie spełnić warunki bezpłatności konta i bonus jest Twój! Dodatkowo można też zyskać na założeniu konta swojemu dziecku. Otwarcie konta Junior jest premiowane kolejnym bonusem o wartości 70 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium. W praktyce są to osoby, które nie są stroną żadnej bieżącej umowy z tym bankiem oraz nie zakładały nigdy konta w Banku Millennium z dodatkową premią. Szczegółowo wszystkie wykluczenia zastały opisane w regulaminie:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista jest bardzo szeroka. Ponadto należy zaznaczyć, że regulamin wyklucza również osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Osobom, które w przeszłości zakładały konto w Banku Millennium w jakiekolwiek promocji z dodatkową premią i tym samym nie mogą wziąć udziału w opisywanej akcji, polecam zajrzeć do prześwietlenia programu poleceń, gdzie tak rygorystycznych wykluczeń dla byłych klientów nie ma 😉

Czytaj także: Nowe, bezwarunkowo darmowe CitiKonto z premią pieniężną w wysokości 150 zł!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z promocji należy za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową oraz zawrzeć umowę nie później niż do 5 października 2020 r. Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania akcji. Do wyboru są 3 opcje sfinalizowania umowy: w oddziale banku, za pośrednictwem kuriera i poprzez fotoweryfikację. W tym ostatnim przypadku trzeba jednak pamiętać żeby najpóźniej do 31 grudnia 2020 r. pojawić się w dowolnym oddziale banku i złożyć swój wzór podpisu.

Czytaj także: Do 250 zł w promocji kont osobistych w Santander Banku + do 300 zł zwrotu za rachunki!

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze kilka prostych warunków. Przede wszystkim do 31 grudnia 2020 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Ponadto w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. należy zapewnić wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie (może to być np. przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie z wykluczeniem transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcji zwróconych. I to tyle!

Czytaj także: Aż 1700 dla przedsiębiorców za założenie rachunku firmowego w Alior Banku!

Dodatkowe 20 zł w aplikacji Goodie!

Podstawowa premia w wysokości 200 zł to jeszcze nie wszystko. Za spełnienie warunków promocji opisanych wyżej oraz dodatkowo wykonanie min. 1 transakcji zbliżeniowej telefonem do 31 grudnia 2020 r. przyznane zostanie dodatkowo 20 zł w formie kodu do wykorzystania w aplikacji Goodie. Środki te powiększą saldo w aplikacji i będzie je można przelać na posiadane konto bankowe w ciągu 12 miesięcy. Trzeba będzie jednak „dozbierać” min. 1 zł w ramach cashbacku od zakupów u partnerów aplikacji Goodie. Apka oferuje cashback w wielu polskich (i nie tylko) sklepach internetowych, więc ze spełnieniem tego warunku nie powinno być problemu.

Czytaj także: Nawet 200 zł premii za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

70 zł za założenie konta Junior!

Dodatkowo osoby posiadające niepełnoletnie dzieci mogą zgarnąć jeszcze jeden bonus. Wystarczy, że za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium i najpóźniej do 30 października 2020 r. założą Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym dla swojej pociechy. Jeśli dziecko ukończyło 13 rok życia wymagane jest również wykonanie min. 1 transakcji zbliżeniowej telefonem najpóźniej do 30 listopada 2020 r. Za spełnienie opisywanych warunków przysługuje bonus 20 zł w formie kodu do wykorzystania w aplikacji Goodie analogicznie jak w podstawowej promocji.

Ostatnia premia w postaci karty podarunkowej Goodie o wartości 50 zł zostanie przyznana w zamian za zasilenie Konta 360° Junior wartością min. 100 zł oraz w przypadku dzieci, które ukończyły 13 rok życia również wykonanie min. 3 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIKIEM najpóźniej do 30 listopada 2020 r.

Czytaj także: 200 zł na Allegro w prostej promocji banku PKO BP!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w podstawowej promocji w postaci premii pieniężnej w wysokości 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Jej wypłata nastąpi do 29 stycznia 2021 r. o ile w tym czasie nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz zgód marketingowych. Kod o wartości 20 do wpisania w aplikacji Goodie zostanie wysłany SMSowo w tym samym terminie. Z kolei w promocji Konta 360° Junior kod o wartości 20 do wpisania w aplikacji Goodie oraz karta podarunkowa o wartości 50 zł będą wysyłane do 31 grudnia 2020 r. również SMSowo. Wszystkie premie oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto 360°, Konto 360° Student, Konta 360° Junior – prześwietlenie oferty!

Zasady bezpłatności Konta 360° i Konto 360° Student wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360° Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty. Konto 360° Junior jest z kolei prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza dostępna jest bez opłat pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu. Spełnienie tego warunku zapewnia również bezpłatny do dostęp do wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *