Nawet 200 zł premii za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole

Powraca okazja na zyskanie 200 zł premii w zamian za założenie konta osobistego w banku Credit Agricole. W promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” do wyboru są 3 rodzaje warunków, w zamian za spełnienie których można otrzymać bonus pieniężny. A dla oszczędzających czeka chyba najwyższe obecnie dostępne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – aż 3% w skali roku! Niestety najnowsza promocja nie łączy się z programem poleceń.

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczem, żadnego konta w banku Credit Agricole. Ponadto wykluczeni są Ci, którzy w przeszłości korzystali już z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku właśnie do Credit Agricole. Posiadanie w tym banku innych produktów niż konto osobiste np. karty kredytowej czy kredytu, nie jest problemem i nie wyklucza z udziału w akcji.

Czytaj także: 200 zł na Allegro w prostej promocji banku PKO BP!

Jak przystąpić do promocji?

Możliwości przystąpienia do promocji jest kilka. Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego, poprzez aplikację mobilną CA24 Otwórz Konto lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku i w tym okresie należy łącznie spełnić następujące warunki:

  • zawrzeć umowę o konto osobiste;
  • potwierdzić przystąpienie do promocji wraz ze wskazaniem jednej z 3 dostępnych premii;

Do wyboru są trzy rodzaje premii (premia za przeniesienie konta, bonus za płatności mobilne oraz bonus za korzystanie z usługi CA Saver) i dla każdej z nich wymagane będą inne warunki jakie należy spełnić. Pierwsza z wymienionych wyżej premii dostępna jest jednak tylko dla wniosków składanych w placówkach Credit Agricole.

Czytaj także: Lubię to polecam – 6 edycja programu poleceń w Banku Millennium!

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole!

Pierwszą dostępną nagrodą w opisywanej akcji jest 100 lub 200 zł jednorazowej premii za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. Żeby ją zdobyć konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta wraz z Wnioskiem. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Należy zadbać o to, by podpis złożony pod tym dokumentem zgadzał się ze wzorem podpisu w banku prowadzącym konto, które chcemy przenieść. Dalej pozostanie nam już tylko zapewnienie wpływów na nowootwarte konto, które należy zrealizować przez 3 kolejne miesiące, począwszy od kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta. Jeśli wpływy wyniosą min. 1000 zł miesięcznie, to otrzymasz 100 zł premii. Z kolei jeśli ich suma przekroczy 3000 zł miesięcznie, to premia wyniesie 200 zł. Bank wypłaci nagrodę do końca kolejnego miesiąca, po zapewnieniu ostatniego, wymaganego wpływu. Dobrze ilustruje to poniższy przykład z regulaminu promocji:

Otworzyłeś konto 12 września 2020 r. Pierwszy wpływ na konto 3500 zł odnotowaliśmy 20 października 2020 r. Następne wpływy 20 listopada 2020 r. i 20 grudnia 2020 r. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 31 stycznia 2021 r.

Jako wpływy na konto zgodnie z regulaminem promocji uznane będą wszystkie wpływy gotówkowe oraz przelewy z rachunków nienależących do uczestnika (lub do których jest pełnomocnikiem) prowadzonych w Credit Agricole lub w innych bankach. Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak.

Czytaj także: Jak skutecznie dochodzić swoich praw w sporze z bankiem?

Nawet 200 zł zwrotu za płatności mobilne i płatności kartą!

Drugą z korzyści do wyboru jest możliwość uzyskania 5% zwrotu od płatności mobilnych lub 2% od tradycyjnych płatności kartą przez 12 kolejnych, pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta. Pod uwagę będą brane płatności za towary i usługi dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych i w Internecie dokonane za pośrednictwem portfeli cyfrowych (w szczególności Apple Pay i Google Pay, ale i Garmin Pay czy Fitbit Pay), przy wykorzystaniu kodu BLIK lub transakcje kartą. Do zdobycia jest maksymalnie 16,67 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu całego roku. Trzeba jednak pamiętać, że zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w danym miesiącu zapewnisz wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz min. 3 płatności mobilne lub płatności kartą.

Regulamin promocji wyklucza jednak płatności dokonane  w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto wykluczone będą doładowania wszelkiej maści portfeli cyfrowych np. Revolut, SkyCash, PayPal, a także przelewy na telefon BLIK i wypłaty z bankomatów. Tym samym wykluczone są wszystkie „ułatwiacze”. Natomiast standardowe płatności za zakupy z powodzeniem będą uwzględnione do naliczenia bonusu.

Czytaj także: Ile można zarobić dzięki promocjom bankowym? Podsumowanie 2019 roku!

Do 200 zł za korzystanie z usługi CAsaver!

Ostatnią z dostępnych korzyści jest możliwość zdobycia 200 zł w związku z korzystaniem z usług CAsaver. Czym jest ta usługa? Jest to po prostu zaokrąglanie końcówek wszystkich płatności dokonywanych kartą debetową  maksymalnie do pełnych 10 zł. Przykładowo jeśli nasze zakupy wyniosą 5,20 zł i zapłacimy za nie kartą, to taka płatność automatycznie zostanie zaokrąglona do pełnych 10 zł, a pozostała kwota (w tym przypadku 4,80 zł) trafi na rachunek Oszczędam czyli po prostu konto oszczędnościowe. W promocji można uzyskać 50% premii za każde takie zaokrąglenie, ale nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy. Zwrot będzie naliczony tylko w przypadku gdy w danym miesiącu zapewnisz wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonasz transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Z uwagi, iż w promocji występują różne rodzaje premii, różny też jest sposób i czas ich przekazywania. W przypadku pierwszej z nich – premii w wysokości 100 lub 200 zł za przeniesienie konta wypłata nastąpi na nowootwarte konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez uczestnika trzeciego wymaganego wpływu na konto. W przypadku 50% wartości zaokrągleń od płatności kartą premia będzie wypłacana na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym spełnisz warunki promocji, a w przypadku 5% zwrotu za płatności mobilne i 2% od płatności kartą do końca kolejnego miesiąca.

Czytaj także: Jak korzystać z Apple Pay? Poradnik

3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł!

Na sam koniec dodam, że otwierając konto w Credit Agricole można dodatkowo skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wyniesie ono 3% dla środków w wysokości nawet 20 000 zł. Okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania wynosi 3 miesiące od dnia otwarcia konta. Oferta jest skierowana jednak wyłącznie do osób, które nie były posiadaczami konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 1.04.2018 r.

Co ciekawe rachunek Oszczędzam jest jednym z nielicznych na rynku rachunków posiadających kwartalną kapitalizację odsetek.

Czytaj także: Czas pomyśleć o emeryturze! Zakładam IKE!

Konto dla Ciebie w Credit Agricole– prześwietlenie oferty!

Skorzystanie z opisywanej oferty oznacza konieczność otwarcia Konta dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość klientów zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każda wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *