Nawet 180 zł za płatności kartą lub BLIKIEM w Getin Banku!

180 zł za płatności kartą lub BLIKIEM w Getin Banku!

Getin Bank w ostatnim czasie nie należał do banków oferujących promocje dla nowych klientów, ale tym razem pojawiła się okazja, by w prosty sposób zdobyć nawet 180 zł wypłacanych w formie zwrotu części wydatków poniesionych kartą debetową. Promocja dotyczy oczywiście tylko nowych klientów banku, a nim warto się stać bo bank stosunkowo niedawno wprowadził do swojej oferty konto osobiste Proste Zasady, dla którego warunki bezpłatności są faktycznie proste 🙂 Jakie są zasady promocji oraz co trzeba spełnić żeby otrzymać premię? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla każdego kto od 18 lutego 2017 roku nie posiadał w Getin Banku żadnego rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego czyli standardowego ROR-u. Jeśli mieliśmy konto w banku i zamknęliśmy je przed wskazaną datą, to oczywiście możemy skorzystać z opisywanej okazji. Posiadanie innych produktów również nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim konieczne będzie założenie nowego konta osobistego Proste Zasady wraz z kartą debetową. Wniosek o takie konto należy złożyć przez Internet np. tutaj lub telefonicznie. Te złożone w inny sposób nie będą brały udziału w promocji. Wypełniając wniosek, pamiętaj o konieczności wyrażenia braku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług banku oraz zgody na marketing SMS, telefoniczny i elektroniczny. Czas na przystąpienie do promocji czyli zawarcie umowy mamy do 15 kwietnia 2018 r. Nie warto jednak zwlekać ze złożeniem wniosku do końca tego terminu, ponieważ samo podpisanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera, więc wniosek dobrze złożyć co najmniej kilka dni wcześniej. 
 

5% zwrotu za płatności kartą debetową lub BLIKIEM!

Po zawarciu umowy pozostanie nam już tylko płacić kartą lub BLIKIEM. Bank zwróci nam 5% takich transakcji ale nie więcej niż 30 zł miesięcznie. Ważne żeby były to transakcje bezgotówkowe. Za wypłatę gotówki z bankomatów zwrotu nie dostaniemy 🙂 Jak łatwo obliczyć, wydając 600 zł miesięcznie możemy uzyskać maksymalny zwrot. Promocja będzie obowiązywać przez okres 6 kolejnych miesięcy, liczonych od miesiąca następującego po zawarciu umowy. Przykładowo, zawierając umowę w marcu, zwroty otrzymamy za okres kwiecień-wrzesień.

Czytaj także: 140 zł za założenie konta osobistego + 100 zł za regularne oszczędzanie w ING Banku Śląskim!


Kiedy nastąpi wypłata premii?

Zwrot 5% transakcji kartą lub BLIKIEM będzie wypłacany na nowoutworzone konto osobiste w terminie do 15 dnia miesiąca po każdym pełnym miesiącu kalendarzowym. Jeśli w jakimś miesiącu nie spełnimy warunków uprawniających nas do zwrotu to nie tracimy możliwości uzyskania zwrotu w pozostałych miesiącach.
 

A ile to wszystko kosztuje?

 
Jak wspomniałem na początku Getin Bank niedawno wprowadził do swojej oferty konto Proste Zasady, które jest bardzo dobrym rachunkiem pod względem opłat a właściwie ich braku. Prowadzenie konta nic nie kosztuje pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (inaczej 8 zł). Natomiast karta debetowa do rachunku jest bezwarunkowo darmowa 🙂 Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują.
 

Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

 

2,5 % na koncie oszczędnościowym

Na koniec dodam, że Getin Bank oferuje również ciekawe warunki w zakresie konta oszczędnościowego. W aktualnej promocji daje ono bowiem 2,5 % dla środków nieprzekraczających 200 000 zł. Okres podwyższonego oprocentowania to 122 dni a więc ok. 4 miesiące od pierwszego wpływu środków na konto oszczędnościowe. Skorzystanie z podwyższego oprocentowania wymaga posiadania konta osobistego oraz wyrażenia zgód marketingowych, więc zakładając Konto Proste Zasady w opisywanej wyżej promocji właściwie nie musimy się martwić spełnianiem dodatkowych warunków 🙂  

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *