Nawet 1700 zł w promocji konta firmowego w Alior Banku!

Nawet 1700 zł z kontem firmowym w Alior Banku!

Ruszyła nowa promocja organizowana przez Alior Bank, w której można zdobyć 200 zł w gotówce w zamian za założenie iKonta Biznes lub Rachunku 4×4 i spełnienie kilku prostych warunków. Dodatkowo, równolegle można zdobyć nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z rachunku, co oznacza, że w sumie do zdobycia jest aż 1700 zł! To aktualnie jedna z najlepszych promocji kont firmowych na rynku!

Kto może skorzystać z promocji?

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że promocja przeznaczona jest wyłącznie do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Tym samym np. właściciele spółek muszą obejść się smakiem Ponadto jest jeszcze jeden warunek. W akcji nie mogą brać udziały podmioty, które posiadają lub posiadały w Alior Banku jakikolwiek produkt firmowy. Warunek ten będzie weryfikowany na podstawie numeru NIP.

Czytaj także: 210 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas w akcji „Kupuj w domu”!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wymienione wyżej warunki to wystarczy, że złożysz wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 wraz z wydawana do niego kartą za pośrednictwem strony internetowej banku. Czas na wysłanie wniosku i zawarcie na jego podstawie umowy upływa 30 czerwca 2020 r. Do wyboru są dwie opcje finalizacji umowy: przelew weryfikacyjny z innego banku, w którym uczestnik posiada konto osobiste lub podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: 2,7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku ponownie dostępne!

200 zł na start za wykonanie 8 transakcji kartą!

Premia na start będzie przyznana jeśli w lipcu oraz sierpniu 2020 r. wykonasz po 4 transakcje kartą na dowolne kwoty. Nie ma znaczenia gdzie będą dokonane transakcje oraz na jakie kwoty będą opiewały. Po spełnieniu wskazanych warunków premia trafi na nowo otwarty rachunek w Alior Banku najpóźniej do 30 września 2020 r. Jak zawsze w przypadku promocji skierowanych do przedsiębiorców stanowi ona przychód, który należy opodatkować zgodnie z zasadami stosowanymi w danym przedsiębiorstwie.

Czytaj także: Lubię to polecam – 6 edycja programu poleceń w Banku Millennium!

1500 zł premii za aktywne korzystanie z konta!

Premia na start w wysokości 200 zł na start to nie wszystko. Równocześnie można zyskiwać nagrody za aktywne korzystanie z konta. Bank premiuje różnego rodzaju aktywności, każdemu przyporządkowując różną wysokość nagrody. W jednym miesiącu można zdobyć maksymalnie 125 zł premii. Poniżej przedstawiam szczegółowe zestawienie aktywności premiowane przez bank:

30 zł miesięcznie za przelew do ZUS lub US –  premia przyznawana jest za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS (przelewem krajowym; nie dotyczy realizacji przelewów za pośrednictwem zleceń stałych oraz przelewów natychmiastowych), min. kwota przelewu to 250 zł lub za pierwszy w miesiącu przelew do US (przelewem krajowym; nie dotyczy realizacji przelewów za pośrednictwem zleceń stałych oraz przelewów natychmiastowych), min. kwota przelewu to 500 zł;

10 zł miesięcznie za przelew SEPA w wysokości co najmniej 100 euro (z tego bonusu nie do końca opłaca się korzystać biorąc pod uwagę koszty przewalutowania transakcji);

10 zł miesięcznie za transakcje bezgotówkowe kartą – żeby otrzymać premię konieczne będzie dokonanie i rozliczenie transakcji kartą o wartości co najmniej 500 zł. Pod uwagę nie będą brane transakcje dokonane w punktach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC: 7995 (kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne); 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna); 4111 (m.in. usługi transportowe); 6012 (instytucje finansowe); 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi); 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych); 4829 (internetowe przekazy pieniężne); 4900 (narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne);

15 zł za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – naliczana  jeżeli  na rachunek uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł (jest to inna promocja związana z  zakupem urządzenia w Polskim Centrum Kas Fiskalnych);

do 60 zł za średniomiesięczne saldo na rachunku – tutaj wysokość premii zależy od tego ile środków będzie przechowywane ba rachunku: do 2500,00 zł  – 0 zł;  od 2 500,01 zł do 10 000,00 zł – 5 zł; od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł – 10 zł; od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł – 20 zł; od 50 000,01 zł do 100 000,00 zł – 40 zł; od 100 000,01 zł do 150 000,00 zł – 50 zł; 150 000,01 i więcej – 60 zł

Jak liczone będzie to saldo? Odpowiedź znajdziemy w regulaminie:

Średniomiesięczne saldo jest obliczane jako iloraz sumy sald księgowych na Rachunku Uczestnika (iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 i rachunkach pomocniczych Uczestnika) otwartych do tych Rachunków) na koniec każdego dnia kalendarzowego, w którym prowadzony był Rachunek Uczestnika, w danym miesiącu kalendarzowym oraz liczby dni w miesiącu kalendarzowym, za który obliczana jest wysokość Premii, w których prowadzony był Rachunek Uczestnika. W miesiącu, w którym Rachunek został otwarty lub zamknięty, średniomiesięczne saldo zawsze obliczane jest za wszystkie dni miesiąca kalendarzowego, a za te dni w miesiącu, w których rachunek nie był prowadzony, przyjmuje się saldo księgowe równe 0 zł. Środki na bieżących rachunkach walutowych Uczestnika przeliczane są na złote po kursie średnim Narodowego Banku Polskiego z ostatniego roboczego dnia miesiąca, za który należna jest premia. Do średniomiesięcznego salda nie są wliczane środki Uczestnika ulokowane na rachunkach Lokat terminowych i rachunkach lokacyjnych Uczestnika, środki na rachunkach osobistych Uczestnika w Banku, środki pochodzące z finansowania Klienta w Banku.

Podsumowując, zdobycie maksymalnej premii nie będzie łatwe. Ale jeśli przyjmiemy, że uczestnik w każdym z miesięcy wykona przelew do ZUS lub US oraz wykona transakcje kartą, to już zgarnie 40 zł miesięcznie i 480 zł rocznie. Jeśli do tego dojdzie średniomiesięczne saldo na rachunku na poziomie  10 000,01 zł lub większym, to razem otrzymywać będzie 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie. Każdy sam musi przeanalizować, które premie będzie w stanie zdobyć.Premie będą wypłacane w wysokości zgodnej z warunkami, które spełni uczestnik, nie później niż do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu za który należna jest premia.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

iKonto Biznes – prześwietlenie oferty!

Konta dla przedsiębiorców zazwyczaj nie są tak tanie jak dla osób fizycznych. Tym razem jednak nie jest tak źle 😉 Zakładając konto w ramach promocji zagwarantowane jest bezwarunkowo darmowe prowadzenia konta. Darmowe są również wszystkie przelewy dokonywane w bankowości internetowej (w tym przelewy do ZUS i US). Za darmo można korzystać z 5 przelewów natychmiastowych w miesiącu. Bank pobiera jednak opłaty za smsy autoryzujące transakcje, w wysokości 0,20 zł, ale pierwszych 10 smsów miesięcznie jest darmowych. Karta debetowa do rachunku może kosztować 8 zł, ale wystarczą 4 transakcje kartą by jej uniknąć. Zachęcam do samodzielnego przejrzenia Tabeli Opłat i Prowizji i zweryfikowania jakie są opłaty za operacje, które planujemy wykonywać.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *